biuro rachunkowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jamka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

biuro rachunkowe

Post autor: jamka »

A czy możecie mi polecić dobre biuro rachunkowe z Gdańska? Szukam kogoś naprawdę wykwalifikowanego, komu mogę zaufać. Czytałam wiele pozytywnych opinii o biurze rachunkowym MG Finanse. Czy faktycznie warto się do nich zgłosić? Ponoć wykonują swoją pracę terminowo i sumiennie. Niełatwo jest znaleźć naprawdę kogoś rzetelnego stąd moje pytania...
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 81
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:47

Re: biuro rachunkowe

Post autor: nadia »

Myślę, że śmiało możesz wybrać tę firmę, przy czym powiem Ci, że w pewnym sensie terminowość rozliczeń jak i koszty księgowości są zależne od Ciebie, bo im rzetelniej i sprawniej wygenerujesz i dostarczysz dokumenty, tym lepiej dla księgowej/księgowego. Pomyśl więc też o dobrym oprogramowaniu dla Twojego biznesu. Ja spotkałam się m.in. z propozycją https://www.system-smart.pl/oprogramowa ... turowania/ , jest to rozszerzony i jednocześnie intuicyjny w obsłudze program do fakturowania, dzięki któremu szybko i prawidłowo wystawisz dokumenty i będziesz mogła też lepiej zarządzać sprzedażą towarów lub usług.
Awatar użytkownika
Lisia12
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2019, 16:01

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Lisia12 »

Ja polecam oprogramowanie do zarządzania dokumentami - Lucy DMS :) jestem pod wrażeniem inteligencji tego programu :) w pewnym sensie zwiększają się przez to zyski mojej firmy :)
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 319
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: biuro rachunkowe

Post autor: lady30 »

Mnie interesowało najlepsze biuro rachunkowe Katowice i tak znalazłam ofertę ASK-Finance . Są najlepsi na Śląsku ale posiadają także swoje oddziały w innych miastach, na przykład w Warszawie czy Olsztynie. Wieloletnie doświadczenie i skrupulatnie dobrany zespół to gwarancja szybko i dokładnie prowadzonych spraw księgowych, rachunkowych, kadrowo-płacowych. Działają 10 lat na rynku, obsługują firmy z różnych branż, bez względu na wielkość i zasięg działalności. Prowadzą obsługę i sprawozdawczość także w językach angielskim i niemieckim. Współpraca z nimi naprawdę się opłaca.
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: biuro rachunkowe

Post autor: olkas »

Bardzo dobra i rzetelna firma księgowa z której usług od dawna korzystamy to FSS Finanse z Warszawy https://www.fss-finanse.pl/ Są bardzo profesjonalni i solidni, mają duże doświadczenie i fajny kontakt z klientem, także zdecydowanie nam odpowiadają. Współpraca trwa kilka lat i układa się jak najlepiej, zdecydowanie mogę innym osobom to biuro doradzić.
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: biuro rachunkowe

Post autor: ariadna »

To ja z kolei mogę doradzić EPSILON Księgowość i Inwestycje ze Skawiny http://www.epsilonbiznes.pl/ Mega sprawdzone biuro rachunkowe. Świetnie sobie u nas ze wszystkim radzą, sa dokładni i sumienni a przy tym maja w porządku stawki.
Awatar użytkownika
AnielaBarteczka58
Posty: 64
Rejestracja: 29 paź 2019, 9:59

Re: biuro rachunkowe

Post autor: AnielaBarteczka58 »

Dobre biuro księgowe to podstawa jeżeli prowadzimy własny biznes. Ja długo szukałam dobrego biura i jakiś czas temu znalazłam biuro http://amtes-ksiegowosc.pl/ z, którym podjęłam współpracę i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Kasia36
Posty: 49
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:19

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Kasia36 »

Ja korzystałam z usług wielu biur, jednak dopiero gdy trafiłam na biuro rachunkowe we Wrocławiu mogłam skończyć się martwić o to czy wszystko będzie zrobione rzetelnie i na czas. W swojej ofercie mają praktycznie wszystkie usługi, których potrzebują małe, średnie i duże firmy.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Kamilla36 »

Nie mam pojęcia, jakie biuro Ci polecić. Najlepiej będzie, jeśli samodzielnie rozejrzysz się za księgowym. Istnieje wiele stron internetowych, które pomogą Ci w poszukiwaniach. Ta: https://www.bazadoradcow.pl jest jedną z nich.
Awatar użytkownika
error
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:35

Re: biuro rachunkowe

Post autor: error »

Zamiast biura możesz korzystać z różnych programów oraz aplikacji księgowych. Musisz tylko zwrócić uwagę, czy takie programy, podobnie jak https://jpk-insight.pl/ pozwalają wysyłać vat jpk.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Kasia »

A czy ktoś z Was korzystał może z usług biura rachunkowego https://krzywickabiuro.pl/ działającego na terenie Jeleniej Góry? Jego oferta wydała mi się całkiem atrakcyjna, poza tym firma ta ma w branży wieloletnie doświadczenie... kto z Was miał z nią do czynienia i mógłby podzielić się opinią?
Juluś

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Juluś »

Ja mam jedno biuro księgowe we Wrocławiu, z którego korzystam od lat i ufam. Ceny są bardzo konkurencyjne i można się ze wszystkim dogadać (nawet z dojazdem do klienta w pewnych okolicznościach). https://mb-ksiegowa.pl/ Oferują też wirtualne biuro, co jest ważne dla małych biznesów ;)
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Titana »

Biur rachunkowych jest od groma, to trzeba przyznać, w każdym mieście jakieś się znajdzie, więc w sumie ciężko cokolwiek polecić. Trzeba byłoby samodzielnie poszukać i sprawdzić opinie, a także porozmawiać i przekonać się czy jest to firma rzetelna i godna zaufania.
UrszulaŻĆ

Re: biuro rachunkowe

Post autor: UrszulaŻĆ »

Jeżeli jesteś z Bolesławca to polecam zapoznać się z ofertą tego biura rachunkowego https://www.biurorachunkowe-zembaty.pl/o-firmie i Pana Jacka Zębatego . Ja korzystam z pomocy tego biura to naprawdę jestem zadowolona bo wszystko jest zrobione na czas i w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ