Biuro rachunkowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Bella
Posty: 48
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:18

Biuro rachunkowe

Post autor: Bella »

Zakładasz własną firmę? Potrzebujesz kogoś do prowadzenia księgowości? Jeśli tak to koniecznie skontaktuj się z biurem rachunkowym w Halinowie: https://ksiegowa-halinow.pl/ . Świadczy ono usługi kadrowo-płacowe oraz księgowe.
Awatar użytkownika
kolaczka
Posty: 150
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:42

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: kolaczka »

My właśnie w firmie zdecydowaliśmy się na współpracę z https://superksiegi.pl/ - dzięki Pani Kasi wszystko w dokumentach gra i buczy i nie musimy się stresować żadną kontrolą
Awatar użytkownika
oleszko90
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:24
Kontakt:

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: oleszko90 »

Nie polecam
Zobacz mój artykuł na oficjalnej stronie miasta Chorzów- dotyczy on pozycjonowania stron i innych zagadnień technicznych.
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: ariadna »

ano biura rachunkowe są lepsze niz księgowa, bardziej się to opłaca
Awatar użytkownika
bookmajster
Posty: 28
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:15
Kontakt:

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: bookmajster »

Polecam zdecydowanie skorzystac z biura rachunkowego http://www.ksiegowoscbialystok.pl/
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Kasia »

Jeśli ktoś z Was potrzebowały skorzystać z usług sprawdzonego biura rachunkowego z Tarnowa, to polecam kontakt z firmą https://europim.pl/biuro-rachunkowe/, która, jak widać, działa na rynku od 2007 roku. Doświadczenia więc na pewno jej nie brakuje. Biuro rachunkowe świadczy usługi takie jak prowadzenie książki przychodów i rozchodów, wysyłka deklaracji do ZUS, zakładanie działalności gospodarczej i wiele innych. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy.
Awatar użytkownika
Tommy87
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2019, 15:47
Kontakt:

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Tommy87 »

Ja bym wam polecił zamiast usług biura rachunkowego zacząć samemu rozliczać firmę. Można to zrobić poprzez księgowość online https://www.firmino.pl/ksiegowosc-online/ z którą rozliczymy naszą działalność w kilka minut.
Awatar użytkownika
bookmajster
Posty: 28
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:15
Kontakt:

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: bookmajster »

Porządne biuro rachunkowe to podstawa każdego biznesu. W dobie internetu nie trzeba ograniczać się do biur z okolic - można wybrać dowolne i współpracować zdalnie. Ja korzystam z http://www.ksiegowoscbialystok.pl/biuro ... walki.html
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 323
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: lady30 »

Nie wyobrażam sobie samodzielnie prowadzić księgowości. Mimo, że mam małą firmę. To dodatkowe obowiązki, wymagają systematyczności, doświadczenia. Każdy najmniejszy błąd może w końcu sporo kosztować. Nawet prosty sposób ewidencji jak księga przychodów i rozchodów może powodować trudności w prowadzeniu. A i taką usługę przejmie na siebie dobre biuro rachunkowe, jak https://ask-finance.pl/prowadzenie-ksie ... rozchodow/ . Do nich można zgłosić się bez względu na to w jakiej branży prowadzimy firmy i jakiej jest ona wielkości. Dopasują ofertę to potrzeb klienta. Posiadają duże doświadczenie i tak skompletowany zespół by wszystkie usługi świadczyć na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
opium
Posty: 106
Rejestracja: 28 maja 2020, 13:52

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: opium »

Bardzo fajną opcją jest właśnie też wynajem #biuronakółkach macie tam niemal wszystko i dodatkowo, co najwazniejsze jest ono dobrze wyposażone. Dodatkowo można w prosty i szybki sposób dostosować biuro do własnych potrzeb.
polana

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: polana »

Zastanawiam się czy warto zamiast otwierać własną firmę kupić gotową spółkę. Czytałam na https://www.pewnybiznes.info/gotowych-spolek-wiedziec/ jak to wygląda w praktyce. Wydaje się całkiem bezpieczny sposób o ile spółka jest sprawdzona w bazach dłużników na przykład. Firma TGC w tym zakresie służy pomocą. Zajmują się sprzedażą takich spółek od lat.
Awatar użytkownika
klaja
Posty: 54
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:16

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: klaja »

Lepiej jest wybrać takie biuro, jakie prowadzi wiele ułatwień dla siebie i swoich klientów. Ja zastanawiam się nad wdrążeniem programu https://scanye.pl/ , który skanuje faktury i nie ma potrzeby ślepego wklepywania danych, co często prowadziło niestety do błędów w JPK. Macie, stosujecie takie innowacyjne rozwiązania?
aglinią

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: aglinią »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Zobacz sobie i polecam Ci skorzystać z ich oferty bo naprawdę jest to godne polecenia.Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy to odezwij się do mnie na priv to postaram się Ci udzielić odpowiedzi. Dzięki i do usłyszenia. https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
ODPOWIEDZ