Błędy medyczne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
berenika65
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2022, 14:27

Błędy medyczne

Post autor: berenika65 »

Słuchajcie, potrzebuję pomocy. Naprawdę dużej pomocy i nie wiem do kogo się o nią zwrócić. Chodzi o błędy medyczne - jak je udowodnić w naszym wspaniałym kraju? Jaki prawnik może zająć się taką sytuacją, taką sprawą? Zależy mi bardzo, żeby nie odpuścić, żeby walczyć do końca. Tylko nie wiem, jak zacząć tę walkę, nie wiem co będzie potrzebne i kogo poprosić o pomoc.
Awatar użytkownika
Penny
Posty: 10
Rejestracja: 23 lis 2019, 11:39

Re: Błędy medyczne

Post autor: Penny »

Problemem jest to, że bardzo często nie da się tego dowieść, o ile błąd nie jest rzeczywiście rażący. Ostatnio zmarła moja teściowa, na zapalenie płuc, bo ją konował leczył na zapalenie oskrzeli. Nic nie da się dowieść, bo badań nie zleciła, ciekawe czemu swoją drogą, a osłuchowo też nic ponoć nie słyszała, a zapalenie płuc ciężko się diagnozuje.

.............................................kto u licha wymyślił, żeby post musiał być na 450 znaków????........................................................................................
_________________________________________
www.belfor.com.pl - osuszanie murów Łódź
ODPOWIEDZ