Cavoe Axo Shine - wózek z dobrą amortyzacją.

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Zendi63

Cavoe Axo Shine - wózek z dobrą amortyzacją.

Post autor: Zendi63 »

Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o wózku Cavoe Axo Shine. Na razie wiem o nim tyle, że jest w moim przedziale cenowym, podoba mi się z wyglądu i jest wózkiem z dobą amortyzacją. Co jeszcze powinnam o nim wiedzieć?
Hania932

Re: Cavoe Axo Shine - wózek z dobrą amortyzacją.

Post autor: Hania932 »

Nie wiem co konkretnie Ciebie interesuje i jakie masz oczekiwania wobec wózka. Na pewno będzie to wózek wygodny i bezpieczny. Na uwagę zasługują też trwałe materiały, z których jest wykonany.
Zendi63

Re: Cavoe Axo Shine - wózek z dobrą amortyzacją.

Post autor: Zendi63 »

To też bardzo ważne. A jak z jego funkcjonalnością? Czy będzie nadawać się już do końca wózkowania? Bardzo nie chciałabym za rok znów przechodzić stresu związanego z wyborem kolejnego wózka...
Hania932

Re: Cavoe Axo Shine - wózek z dobrą amortyzacją.

Post autor: Hania932 »

Tym się zdecydowanie nie musisz martwić. Wózek już na spokojnie będzie z Wami do końca wózkowania. Ma wystarczająco wysokie oparcie spacerówki i duży udźwig. Oczywiście i dla Ciebie będzie wygodny, bo jest lekki.
Zendi63

Re: Cavoe Axo Shine - wózek z dobrą amortyzacją.

Post autor: Zendi63 »

Dziękuję w takim razie za wszystkie odpowiedzi. Pozostało mi teraz przemyśleć kilka kwestii no i oczywiście wybrać kolor materiału. Dzięki tym odpowiedziom wybór nie byłby jednak aż tak łatwy :)
Bella29

Re: Cavoe Axo Shine - wózek z dobrą amortyzacją.

Post autor: Bella29 »

Ten wózek ma bardzo dobrą amortyzację, a dzięki temu nie trzeba się zbytnio ograniczać do wyboru miejsca na spacery. Wygodna, komfortowa spacerówka i gondola, a przy okazji ma też dużo miejsca w koszu zakupowym. Polecam
ODPOWIEDZ