Certyfikacja ISO w firmie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Certyfikacja ISO w firmie

Post autor: Todek »

Cześć :)
Jeśli chcecie podnieść jakość jakość w swoich firmach i jednocześnie potwierdzić to dla klientów to warto rozważyć wprowadzenie dodatkowych certyfikacji ISO które można uzyskać po wprowadzeniu odpowiednich standardów, ale również potwierdzić je przez czynnego audytora http://www.adees.net/ który może je wydać. My potrzebowaliśmy ISO 45001 – BHP i ochrona zdrowia i całe szczęście się to udało :)
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Certyfikacja ISO w firmie

Post autor: alen »

Oprócz certyfikacji dobrze będzie wcześniej przeprowadzić szkolenia z oferty tej firmy https://www.isecure.pl/ która zna się na tematyce ochrony danych i przeprowadzi zarówno audyt jak i wdroży odpowiednie procedury wewnętrzne. Niestety ale wielu szkoleń nie można zignorować jeśli chcemy bezpiecznie prowadzić biznes a te na pewno się przyda i uchroni nas przed karami.
ODPOWIEDZ