Certyfikat SSL

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 27
Rejestracja: 14 kwie 2019, 19:55

Certyfikat SSL

Post autor: abstynent »

Wiecie może, gdzie warto kupić certyfikat SSL? Szukam sprawdzonego miejsca i jedyne, co mi przychodzi póki co na myśli to https://www.sprintdatacenter.pl/tanie-certyfikaty-ssl. Oni mają spore doświadczenie w tym temacie, chcemy także dużo innych rzeczy do nich przenieść.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 72
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:53

Re: Certyfikat SSL

Post autor: lajla »

na nazwa.pl sprawdzales? kumpel korzysta z ich uslug i bardzo chwali
Awatar użytkownika
jorti
Posty: 164
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:55

Re: Certyfikat SSL

Post autor: jorti »

Certyfikat Kompetencji Zawodowych możecie uzyskać poprzez zdanie egzaminu w firmie https://www.certyfikatkatowice.pl/ u nich możecie zapisać się na szkolenia dla transportu, które są także bardzo ważne. Jak dla mnie jest to najlepsza szkoła nauki, do jakiej chodziłam.
Awatar użytkownika
error
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:35

Re: Certyfikat SSL

Post autor: error »

abstynent pisze: ↑16 kwie 2019, 21:22 Wiecie może, gdzie warto kupić certyfikat SSL? Szukam sprawdzonego miejsca i jedyne, co mi przychodzi póki co na myśli to . Oni mają spore doświadczenie w tym temacie, chcemy także dużo innych rzeczy do nich przenieść.
Szukaj w firmach oferujących hosting.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Certyfikat SSL

Post autor: Karolinka22 »

W temacie nauki i szkół to zazwyczaj na studiach nasze zadania głównie opierają się na wykonywaniu projektów. O tym dowiecie się naprawdę wiele ze strony internetowej https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ na przykład pod tym linkiem o szkoleniu zarządzania projektami "FUNDAMENT".
ODPOWIEDZ