Darmowy serwis ogłoszeniowy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Surówka

Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: Surówka »

Co myślicie o reklamach w formie ogłoszenia? Myślałam o tym, żeby wstawić opis swoich towarów na portale ogłoszeniowe https://tuoglosze.pl, żeby zwiększyć bezpośredni kontakt z klientem. Próbowaliście takiego rodzaju reklamy?
aliśka

Re: Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: aliśka »

Tutaj https://poznan.geopraca.pl/oferty-pracy/leszno/ za darmo można dodać ogłoszenie o zatrudnienia pracownika. Myślę, że warto właśnie w takich miejscach zamieszczać oferty pracy, bo dzięki temu można znaleźć odpowiednich pracowników. Każdego dnia na ten portal wchodzi naprawdę wiele osób. Można w ten sposób znaleźć idealnego kandydata dopasowanego do swoich potrzeb.
bajuś

Re: Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: bajuś »

Próbowałam dowiedzieć się, co tak naprawdę możecie lubić w tych serwisach ogłoszeniowych i zaczęłam szukać. Znalazłam Venus i Mars https://venus-and-mars.com/ i jego lektura całkiem mocno mnie wciągnęła. To mi odpowiada, bo tak naprawdę cieszę się tym, co mam i czego mogę się jeszcze dowiedzieć. I nie mogę powiedzieć, żebym codziennie tam nie zaglądała.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: DAMKA »

Takie serwisy ogłoszeniowe to dobre rozwiązanie. Można w szybki i prosty sposób dodawać darmowe ogłoszenia jeśli chcemy na przykład coś sprzedać. Kategorii jest bardzo dużo, można sobie sprawdzić i korzystać w miarę potrzeby. Również jeśli my jesteśmy czymś zainteresowani to dobre są takie serwisy.
ODPOWIEDZ