dezynfekcja mieszkania

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
niśka

dezynfekcja mieszkania

Post autor: niśka »

Dzień dobry. Jakiś czas temu musieliśmy w domu przeprowadzić dezynfekcję, dlatego też szukaliśmy sprawdzonej i profesjonalnej firmy. Wybraliśmy https://edddperfekt.pl/ https://edddperfekt.pl/dezynfekcja-pomi ... ow-gdansk/ i to był strzał w dziesiątkę. Jest to jedna z najlepszych firm
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: dezynfekcja mieszkania

Post autor: jaskolka »

Wiesz co, ja uważam że przy tego typu usługach to nie ma miejsca na testowanie firm. Lepiej skorzystać ze sprawdzonej firmy, która po pierwsze ma doświadczenie a po drugie dysponuje profesjonalnym sprzętem. I tutaj bez dwoch zdań mogę polecić DDD usługi. Nie tak dawno, sama korzystałam z ich usług.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: dezynfekcja mieszkania

Post autor: filista »

Myślę, że spokojnie można zastosować ten preparat z srebrem cząsteczkowym od https://ecouse.pl/ . My akurat używamy go w zakładzie, ale ma bezpieczny, ekologiczny skład, więc sprawdzi się praktycznie wszędzie. Polecaną metodą nanoszenia jest zamgławianie, na podanej stronie możesz więcej na ten temat poczytać.
indyk

Re: dezynfekcja mieszkania

Post autor: indyk »

Jeśli szukasz niezawodnych usług usuwania pluskiew to firma https://dezpro.pl/oferta/dezynsekcja/odpluskwianie/ oferuje profesjonalne usługi. Uważam, że z pewnością warto zwrócić uwagę na to, co mają do zaoferowania. Posiadają wiedzę i doświadczenie niezbędne do tego, aby upewnić się, że Twój problem z pluskwami zostanie rozwiązany we właściwy sposób.
ODPOWIEDZ