Dla kogo 1% podatku?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Burbula
Posty: 76
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:56

Dla kogo 1% podatku?

Post autor: Burbula »

Nie wiesz komu przekazać 1% podatku? Ja już się zdecydowałam i Ciebie również zachęcam do wsparcia Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Opiekuje się ona dziećmi bardzo ciężko chorymi i ich rodzinami. Także tymi, które straciły swoich rodziców. Może dasz im szansę na życie w zdrowiu poza szpitalnymi murami?
Awatar użytkownika
Normann
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2019, 1:10

Re: Dla kogo 1% podatku?

Post autor: Normann »

Dużo można przeczytać na taki temat w necie. Używając przeglądarki nie brakuje informacji w tym zakresie.

stoliki tv design
Gram o właściwej porze każdemu dopomoże
Awatar użytkownika
jamka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Re: Dla kogo 1% podatku?

Post autor: jamka »

Jak to dla kogo dla fundacji. Lubię pomagać innym. Jak dasz innym coś od siebie, robi się tak lżej, bo wiesz, że czynisz dobro. A najlepiej smakuje, gdy zrobisz to nieprzymuszony, totalnie bezinteresownie. Czasami tak niewiele potrzeba, żeby pomóc innym. Ostatnio wspieram podopiecznych fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Wam też polecam taką formę pomocy innym :)
Leśnydziadek

Biura Serwisowane Warszawa

Post autor: Leśnydziadek »

Biuro serwisowane wiele ułatwia. Ja wynajmuję w Optioffice . Mają bardzo korzystne warunki i dużą przestrzeń. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane udostępnili mi prestiżowy adres do rejestracji firmy, mogę liczyć na profesjonalną pomoc przy zarządzaniu pocztą, umawianiu spotkań służbowych czy anonsowaniu gości. Do tego mają kuchnię, łazienkę z prysznicem, w biurze mam klimatyzację, Internet i ergonomiczne meble. Mogę też nawiązywać kontakty biznesowe , bo jest pokój do relaksu i kuchnia oraz balkon, a więc miejsca gdzie spoko można pogadać z ludźmi z innych branż i jeszcze nawiązać ciekawe współprace. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane zlokalizowane są w centrum, a w okolicy przystanki autobusowe, tramwajowe i metro. Przed biurowcem parking i wiele restauracji do wyboru. Polecam to miejsce bo idealna pomoc i przystępna cena.
ODPOWIEDZ