Dobre soczewki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
basiab90
Posty: 51
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:05

Dobre soczewki

Post autor: basiab90 »

Od jakiegoś już czasu poszukuję dobrych i sprawdzonych soczewek. Przenoszę się z okularów na szkła, dlatego zależy mi na kupnie bardzo komfortowych soczewek. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Chętnie poznam opinię innych ludzi bardziej doświadczonych w tym ode mnie. Jak na razie trafiłem jedynie na te szkła https://www.szkla.com/522_biotrue-oneday-30-szt.html . Są one w całkiem dobrej cenie. Dodatkowo oferują komfort przez cały dzień oraz posiadają materiał nowej generacji. Myślicie, że warto w nie zainwestować, czy lepiej poszukać czegoś innego? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź!
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie...
Awatar użytkownika
still_alice
Posty: 104
Rejestracja: 27 maja 2020, 13:54

Re: Dobre soczewki

Post autor: still_alice »

Ile kosztują takie soczewki?
Awatar użytkownika
bamurber
Posty: 3
Rejestracja: 05 sie 2020, 16:43

Re: Dobre soczewki

Post autor: bamurber »

Po soczewki to najlepiej jest się wybrać do dobrego optyka


____________________________
fotel obrotowy biurowy
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 64
Rejestracja: 27 lut 2020, 9:43

Re: Dobre soczewki

Post autor: Olina »

Bardzo dobrej jakości i najlepszych marek soczewki znajdziecie w tym sklepie https://soczewki24.pl/14-soczewki-konta ... tygodniowe . Oferta jest naprawdę bogata i z pewnością wybierzecie jakieś dla siebie. Osobiście noszę je regularnie i codziennie, więc najlepsze dla mnie to takie dwutygodniowe. Oczywiście tak samo jak przy innych trzeba przy nich dbać o ich pielęgnację po zdjęciu z oczu.
ODPOWIEDZ