dobry radca prawny

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Zdzisława
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2023, 14:29

dobry radca prawny

Post autor: Zdzisława »

Dziewczyny, miałyście okazję konsultować się kiedyś z kimś takim jak radca prawny Łódź? Jeśli tak, to idealnie się składa, bo chciałabym, żebyście poleciły mi prawdziwego specjalistę. Nie jest łatwo się zdecydować, bo widzę, jak wiele ofert online można znaleźć. Mam co prawda na oku kancelarię, chociaż i tak nie zaszkodzi się upewnić co do niej, prawda?
celia09

Re: dobry radca prawny

Post autor: celia09 »

Zgadzam się, że konsultacja z radcą prawnym jest w niektórych przypadkach niezbędna. Nie kojarzę nikogo w tej okolicy, ale mogę polecić bardzo dobrą kancelarię z Torunia - https://www.kancelaria-ciesielski.pl. Pracują tam radcy prawni z bardzo dużym doświadczeniem w różnych dziedzinach. Każda sprawa jest rzetelnie analizowana, indywidualne podejście do klientów i dobry kontakt przez cały okres współpracy.
supergirl

Re: dobry radca prawny

Post autor: supergirl »

Potrzebna mi kancelaria prawno podatkowa warszawa , ponieważ mam jakieś sprawy niewyjaśnione z urzędem skarbowym i muszę to porządnie rozliczyć. Dla mnie to jest dość trudne, ale prawda jest taka, że sama sobie nie poradzę, stąd pytanie o prawnika. Dodatkowo potrzebuję od Was informacji, jak powinna w ogóle taka rozmowa wyglądać. To jak?
ODPOWIEDZ