Dodatki krawieckie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Bella
Posty: 48
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:18

Dodatki krawieckie

Post autor: Bella »

Szycie to Twoja pasja? A może szyjesz w celach biznesowych? Jeśli tak to koniecznie sprawdź ofertę modnych akcesoriów na stronie https://hurt-miju.pl/ozdoby,79,0.html. Zakupisz tutaj najlepsze ozdoby krawieckie.
Awatar użytkownika
Frytula
Posty: 159
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:33

Re: Dodatki krawieckie

Post autor: Frytula »

Faktycznie jak lubi się szyć to przydają się rozmaite dodatki krawieckie. Ja bardzo późno zaczęłam swoją przygodę z szyciem - przecież na naukę nigdy nie jest za późno. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wygląda szycie i czy na prawdę jest takie trudne to zerknijcie do artykułu https://maszynydoszycia.pl/blog/jak-zac ... e-b36.html . Tu znajdziecie informacje jak zacząć szyć i czy rzeczywiście jest to takie trudne.
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: Dodatki krawieckie

Post autor: kolonel »

W celu wykonania dodatków krawieckich najlepiej zgłosić się do pracowni krawieckiej. Wszelkie prace tego typu od dawna powierzam specjalistom z https://www.krawiectwo-szenil.pl/ .
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Dodatki krawieckie

Post autor: mila87 »

Warto jest rozwijać się w tym aspekcie i otworzyć się na nowe możliwości. Dlatego też postaw na https://shop.bobbiny.com/pl/ czyli miejsce w którym znajdziesz przeróżne włóczki oraz inne dodatki, pozwalające na tworzenie zupełnie nowych, inspirujących dodatków.
udar9

Re: Dodatki krawieckie

Post autor: udar9 »

KRAWGORS odpowiadają za zapewnienie nam wysokiej jakości produktów z zakresu galanterii metalowej. Wszystko to sprawiło, że szycie daje jeszcze więcej frajdy i radochy. W końcu można poprawić odzież o takie dodatki jak zatrzaski, oczka, nity, agrafki i piny. Tak się składa, ze zyskaliśmy na tym za wszystkie czasy - odzież wygląda jak nigdy dotąd. Ogromna zaleta to z pewnością szeroki wybór wspomnianych akcesoriów, przez co można kombinować dosłownie w nieskończonośc.
marzycielka

Re: Dodatki krawieckie

Post autor: marzycielka »

Ostatnio przerabiałam starą sukienkę i szukałam inspiracji na jakieś ciekawe dodatki krawieckie. Trafiłam przypadkiem na https://niteczka.pl/ i zauważyłam, że mają tam nici Metalux w kolorze złotym i srebrnym, które idealnie nadają się do haftów na odzieży. Może by to było coś do ożywienia starej garderoby? Jakieś inne pomysły na kreatywne wykorzystanie dodatków krawieckich?
ODPOWIEDZ