Egzamin ósmoklasisty

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Egzamin ósmoklasisty

Post autor: alen »

mam zgryz bo dziecko lada moment będzie miało egzaminy z matematyki więc zaopatruję je w pomoce naukowe jak ta https://www.taniaksiazka.pl/matematyka- ... 65170.html Na pewno mu pomoże a dodatkowo mam zamiar zamówić jeszcze kilka innych pozycji do pozostałych przedmiotów. Jakieś inne pomysły?
Awatar użytkownika
Vanessa123
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2019, 13:21

Re: Egzamin ósmoklasisty

Post autor: Vanessa123 »

z całą pewnością przydadzą się jakieś repetytoria
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Egzamin ósmoklasisty

Post autor: Kasia »

A jak przygotowujecie się do egzaminu z języka angielskiego na koniec ósmej klasy? Macie jakiś swoje patenty? Znalazłam ostatnio na stronie https://www.speak-up.pl/kurs-przygotowu ... gielskiego ofertę specjalnych kursów angielskiego oferowanych przez szkołę językową SPEAK-UP, które podobno pomagają w takim przygotowaniu. Jak sądzicie, czy warto się na taki kurs zapisać?
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Re: Egzamin ósmoklasisty

Post autor: supcio »

Właściwie nie powiem, żeby te egzamin był trudny, ale moje dziecko miało od zawsze problemy z językami, dlatego poszukałam mu kursy językowe online. Zapisałam go tak naprawdę do Tutlo https://pl.tutlo.com/ , to szkoła językowa z dość ciekawym podejściem. Nauka odbywała się , kiedy mieliśmy czas, nie musieliśmy na daną godzinę być gotowi. Podobało nam się to, że zajęcia dopasowane są do wieku i że tak naprawdę nauczyciele czekają na dziecko.
Awatar użytkownika
Lawenda
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:15

Re: Egzamin ósmoklasisty

Post autor: Lawenda »

Myśmy skorzystali z korepetycji dla Kingi. Na https://www.czestochowiak.pl/ ogłaszała się emerytowana nauczycielka z matematyki, która umiała przekazać wiedze naszej córce. Toteż uzyskała bardzo dobry wynik.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Egzamin ósmoklasisty

Post autor: Kobietka »

A orientujecie się w ogóle jakie teraz zaszły zmiany w systemach szkół? Ile teraz dziecko będzie uczyło się lat w poszczególnych szkołach? Ja właśnie dowiedziałam się ze strony nowaera.pl link . Wcześniej nie miałam okazji czytać na ten temat, ale teraz to nadrobiłam.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2019, 13:08 przez Kobietka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
karolka
Posty: 10
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:27

Re: Egzamin ósmoklasisty

Post autor: karolka »

supcio pisze: ↑01 sie 2019, 18:35 Właściwie nie powiem, żeby te egzamin był trudny, ale moje dziecko miało od zawsze problemy z językami, dlatego poszukałam mu kursy językowe online. Zapisałam go tak naprawdę do Tutlo https://pl.tutlo.com/ , to szkoła językowa z dość ciekawym podejściem. Nauka odbywała się , kiedy mieliśmy czas, nie musieliśmy na daną godzinę być gotowi. Podobało nam się to, że zajęcia dopasowane są do wieku i że tak naprawdę nauczyciele czekają na dziecko.
Czy dziecko chętnie się uczyło podczas tego kursu w tutlo? Jak Pani ocenia postępy?
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Egzamin ósmoklasisty

Post autor: iwika »

A słyszeliście o pomocy bioenergetycznej przy zdawaniu takich egzaminów? To bardzo pomaga. Tu http://egzaminyonline.com.pl/ można z niej skorzystać i moim zdaniem warto. Taka pomoc pomaga zdać egzamin - podnosi poczucie własnej wartości, odstresowuje itp.
Baśkaa

Re: Egzamin ósmoklasisty

Post autor: Baśkaa »

Jak rozwiązywać zadanie z matematyki z dzieckiem? Jak zachęcić je do powtórek? Rodzice, macie jakieś sprawdzone porady, dzięki którym wasze pociechy są bardziej zmobilizowane? :)
ODPOWIEDZ