Fajne ceny z gazetek promocyjnych sklepów - korzystacie?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Fajne ceny z gazetek promocyjnych sklepów - korzystacie?

Post autor: Tarlik »

Widzę, ostatnio, że fajne ceny różnych produktów można wyhaczyć korzystając z gazetek promocyjnych sklepów - Carrefoura, Lidla, Biedronki, ale też sklepów markowych bardziej, znanych sieci itd.
Korzystacie?
Mam od wczoraj apkę ding, która ma własnie gazetki promocyjne różnych firm,
i zatrzęsienie dobrych cen jeśli chodzi np o zakupy mikołajkowe i świąteczne, to nawet mnie zaskoczyło.
Serio, jak macie okazję i czas sobie poprzeglądać takie gazetki, to bierzcie, bo czasem ceny i o 20% lepsze niżnormalnie w sklepach.
Tak podpowiem :)

dzianina zastosowanie
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 300
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Fajne ceny z gazetek promocyjnych sklepów - korzystacie?

Post autor: lady30 »

Jeszcze Lewiatan bym dorzuciła. Tych sklepów nie brakuje i w mniejszych miejscowościach a szczerze? czasami więcej kupię w takim jak w dużym markecie. I plus za to, że mają swoje produkty bardzo wysokiej jakości i tanie. W sieci na stronie https://gazetka-lewiatan.pl/ jest zawsze aktualna gazetka. Można sobie też wyszukać gdzie mają sklepy. U mnie szczerze jest dość blisko 3 i to całkiem spore. W każdym obsługa super, bardzo pomocna. Do tego poukładane wszystko, dostawy na bieżąco, jak czegoś zabraknie to na drugi dzień już mają. I świeże wszystko. A na stronę warto zaglądać też jak chcecie ciekawe przepisy na przykład znaleźć sobie czy o programie lojalnościowym poczytać.
ODPOWIEDZ