Folia do przyciemniania szyb samochodowych

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
lika

Folia do przyciemniania szyb samochodowych

Post autor: lika »

Folia do przyciemniania szyb samochodowych
Rodzaje filmów.
Przyciemnianie szyb samochodowych można wykonać za pomocą takich rodzajów folii:
athermal. Cechą modelu jest absolutna niewidoczność warstwy, jest stosowana wyłącznie jako powłoka ochronna. Korzyści z zastosowania folii atermalnej sprowadzają się do ochrony przed palącymi promieniami słońca, zachowania długiego wyglądu bez wpływu na to, co doceniają miłośnicy klasycznych wzorów. Funkcjonariusze policji drogowej nie będą mogli zgłaszać roszczeń do szkła. Produkt jest dostarczany w rolkach z wielowarstwową i dość gęstą powłoką, która skutecznie chroni przed uszkodzeniem;
Folia do przyciemniania szyb samochodowych https://windowfilms.pl/catalog/folia_do ... 005/apply/
z cząstkami metalu-nazywa się to lustrem. Przyciemnianie szyb tego typu doprowadzi do powstania lustra, gdy patrzy się z zewnątrz. W asortymencie znajdują się opcje o różnym stopniu odbicia i nasyceniu kolorów. Istnieją nie tylko srebrne folie, możesz wybrać czarne lub ciemne kolory.
malowana. Pomaga nadać lub uzupełnić styl samochodu. Za jego pomocą możesz stworzyć spójny wygląd i postrzeganie projektu. Istnieje wiele stopni zaciemnienia, wybierając, musisz przestudiować asortyment w sklepach w mieście. Można go oklejać ręcznie;
sztuka lub wzorzyste. Taki odcień jest zawsze półprzezroczysty, a na nim wydrukowany jest dowolny obraz. Idealny do wyrażania siebie przy niskich kosztach finansowych. Najczęściej rysunki są umieszczane na drzwiach, ale istnieją opcje na tylnej szybie. Prawie nigdy nie przykleja się do przedniej części;
perforowana. Rodzaj tonowania jest aktywnie stosowany w mediach reklamowych. Częściej nakładany na większość powierzchni samochodu. Nasycenie, gęstość kolorów, odcień, wzór i wszystkie inne parametry są wybierane indywidualnie. Najczęściej trzeba go zamawiać. Cechą charakterystyczną jest obecność małych otworów, zapewniają one wystarczającą przewodność światła;
Obrazek
silikon. Może być nakładany i zdejmowany do woli. Do mocowania stosuje się efekt elektrostatyczny, nie ma potrzeby stosowania kleju;
kolor barwienia. Różnica polega tylko na różnorodności kolorów.
W każdej folii producent dąży do osiągnięcia tych samych cech technicznych: ochrony kabiny przed promieniowaniem UV i zapobiegania pękaniu szkła przed uszkodzeniami mechanicznymi. W razie potrzeby możesz łatwo zdemontować powłokę i zainstalować inną. Wyjątkiem jest barwienie fabryczne, nie można go wyeliminować.
jaśka90

Re: Folia do przyciemniania szyb samochodowych

Post autor: jaśka90 »

Ja na całe szczęście nie muszę martwić się o takie rzeczy, bo nie mam własnego samochodu. Sprzedałam go i kupię nowy, jak nadarzy się dobra okazja. Póki co korzystam z oferty wypożyczalnia samochodów Wrocław i jestem zadowolona. Mam do dyspozycji nowy, zadbany samochód a za jego wynajem płacę naprawdę niewielkie pieniądze, więc to dla mnie idealna alternatywa na co dzień.
Gość

Re: Folia do przyciemniania szyb samochodowych

Post autor: Gość »

Ja taką folię przyciemniającą mam zamontowaną na tyłach mojego auta i to dobre rozwiązanie. Natomiast muszę ubezpieczenie nowe wybrać i chyba tutaj https://beesafe.pl/samochod/ wykupię bo jednak niskie składki mi zaoferowali.
ODPOWIEDZ