fotki rodzinne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
gość2

fotki rodzinne

Post autor: gość2 »

Za chwilę będzie lato i chce to jakoś wykorzystać, zamawiając zdjęcia rodzinne. W tym miejscu mam pytanie do osób, które kiedyś robiły coś podobnego. Lepiej dać ogłoszenie czy samodzielnie szukać fotografa? Wydaje mi się, że druga opcja będzie lepsza, bo jest sporo ofert, takich jak tu
https://ewelinabaranska.pl/fotografia-rodzinna/
https://www.fotoszukacz.pl/szukaj/fotograf,,,,,,,679
Zygmuś

Re: fotki rodzinne

Post autor: Zygmuś »

fotografia rodzinna to wspaniała pamiątka, warto robić od czasu to czasu taką sesję :) My z żoną i dzieciakami regularnie korzystamy z https://sklep.emhara.pl/kategoria-produ ... -rodzinna/ bo choć czasu się nie zatrzyma to można wspomnienia zatrzymać na zdjęciach.
danńnm

Re: fotki rodzinne

Post autor: danńnm »

My szukaliśmy fotografa samodzielnie, poszło bardzo szybko :). Znalazłam zakład fotograficzny Fotofinezja https://fotofinezja.pl/oferta/sesje-rodzinne w Sosnowcu, oni robią fenomenalne sesje rodzinne, nasza jest po prostu cudna. Nie sądziłam, że możemy tak dobrze wyglądać na zdjęciach, zwłaszcza, że nie są to całkowicie sztuczne zdjęcia, a bardziej naturalne. Widać, że się kochamy i uwielbiamy wspólnie spędzać czas. Fotografa serdecznie polecam.
rybuś

Re: fotki rodzinne

Post autor: rybuś »

Moim zdaniem taka fotografia rodzinna jest bardzo ważna i by uwiecznić jakieś najważniejsze chwile, to warto jednak wybrać dobrego fotografa. Ja mogę polecić sesje w tym miejscu - https://sklep.emhara.pl/kategoria-produ ... -rodzinna/, zdjęcia na stronie są przepiękne :)
ODPOWIEDZ