Fundacja

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Fundacja

Post autor: lila »

Czujesz potrzebę wsparcia jakiejś organizacji charytatywnej, ale nie wiesz komu przekazać datek? Wybierz Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . To wspaniała inicjatywa dla ludzi, którym nie jest obojętny los chorego i cierpiącego maluszka. Wsparcie nawet najdrobniejszą sumą przybliży ich do osiągnięcia określonego celu i poprawy stanu zdrowia podopiecznych fundacji. To takie proste.
Awatar użytkownika
jamka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Re: Fundacja

Post autor: jamka »

Hejka. Całkiem niedawno przeczytałam informację, że potrzebne są pieniążki dla cięzko chorej dziewczynki. Chcąc jej pomóc wpłaciłam kilkanaście złotych na konto Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Wchodząc na ich stronę sami możecie zobaczyć w jaki sposób można pomóc tym dzieciaczkom
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 148
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:03

Re: Fundacja

Post autor: pieknyolek »

Ja bardzo popieram takie fundacje!
______________________________________
Nowak szlabany parkingowe Szczecin
łem

Re: Fundacja

Post autor: łem »

Wspieram fundacje, naprawdę różne, ale także chodzę do jednej na zajęcia z moją córeczką, jest to Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum https://www.fundacjameritum.com/oferta/ ... dy-terapii w Sosnowcu. Tam mała ma zajęcia - terapię, biofeedback, który naprawdę pomaga jej w łatwiejszym zapamiętywaniu i szybszym uczeniu się. Córcia ma autyzm, więc tego typu umiejętności nie przychodzą jej z łatwością. Terapia super się sprawdza.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Fundacja

Post autor: Kasia »

Moim zdaniem bardzo dobrze w takich sytuacjach sprawdzają się zbiórki pieniędzy, również te on-line. Widziałam ostatnio na portalu www.dotuje.pl, że jest tam możliwość utworzenia takiej zbiórki środków na dowolny cel. Tak więc jeśli chcecie komuś pomóc właśnie w ten sposób, to polecam zajrzeć ;)
bluś

Re: Fundacja

Post autor: bluś »

Witam. Ja mam natomiast pięcioletnią córeczkę. Na początku dziecko rozwijało się prawidłowo, ale jak zaczęła mówić i chodzić, to zauważyliśmy z mężem, że żyje w swoim świecie. Interesowały ją głównie te same przedmioty, miała totalnie swój wyśniony, bajkowy świat. Po czasie dostaliśmy diagnozę, że nasza córka jest dzieckiem autystycznym. Namiary na Fundację TERAZ MY https://fundacja-terazmy.pl/kontakt/ podał nasz lekarz rodzinny. W tej fundacji są dzieci takie jak nasz maluch. I to jest super, bo może się z innymi dziećmi rozwijać. Panie, które prowadzą zajęcia, są przecudowne, empatyczne. Widać, że robią to z pasji. Pomagają tym dzieciom się niesamowicie rozwijać. Fundacja prowadzi przeróżne formy zabaw, prac i nauki, które angażują wszystkie zmysły. Również podoba mi się ta fundacja ze względu na to, że prowadzi działania uświadamiające społeczeństwo, czym są choroby autystyczne. Po prostu jest stworzona do tej misji. Znajduje się ona w Bytomiu przy ul. Suchogórskiej 98.
niańi

Re: Fundacja

Post autor: niańi »

Chciałam podpowiedzieć, że w Płocku działa fantastyczna fundacja https://www.fundacja-ich-dom.com/ , która wspiera dzieci, które wychowują się w domach dziecka. Pomaga im wkroczyć w dorosłość w momencie, gdy już muszą opuścić dom dziecka. To wspaniała ekipa, która dba o to, aby te już i tak skrzywdzone przez los dzieci, miały w życiu odrobinę łatwiej. Fundacja dziala przede wszystkim w zakresie pomocy w szukaniu pracy czy zorganizowaniu zbiórek na zakup mieszkań. Bardzo dobra inicjatywa moim zdaniem i warto o niej mówić - może ktoś tu zobaczy informację i dowie się, że można skorzystać z ich pomocy..?
ODPOWIEDZ