Funkcja wyszukiwania lokalizacji

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Hawis

Funkcja wyszukiwania lokalizacji

Post autor: Hawis »

Jak mogę korzystać z wyszukiwania lokalizacji w Mapach Google według numeru telefonu? Czy to możliwe? Może trzeba zainstalować jakąś specjalną aplikację?
Undes

Re: Funkcja wyszukiwania lokalizacji

Post autor: Undes »

Mapy Google nie oferują funkcji bezpośredniego wyszukiwania lokalizacji według numeru telefonu. Nie ma możliwości wpisania numeru telefonu i uzyskania dokładnej lokalizacji osoby powiązanej z tym numerem w Mapach Google. Istnieje jednak kilka sposobów wykorzystania Google Maps do śledzenia lokalizacji innych osób, jednak wymagają one pewnych działań z Twojej strony, a także zgody osoby, której lokalizację chcesz śledzić, o czym możesz przeczytać na https://scannero.io/blog/pl/. Możesz poprosić osobę, której lokalizację chcesz śledzić, o udostępnienie jej lokalizacji w czasie rzeczywistym, korzystając z funkcji udostępniania w Mapach Google. Osoba musi jednak wyrazić zgodę na udostępnienie swojej lokalizacji i aktywnie włączyć tę funkcję na swoim urządzeniu.
ODPOWIEDZ