Gadzety reklamowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Gadzety reklamowe

Post autor: jessica »

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko https://www.extrema.com.pl/oferta/151,d ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
Awatar użytkownika
ewodia
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:17

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: ewodia »

Gadżety od zawsze się sprawdzają jako reklama i upominek. Zawsze klient jak weźmie do reki dany gadżet to przypomina mu się firma gdzie otrzymał.
Awatar użytkownika
jamka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: jamka »

Ja jestem zdania, że najlepsze i najskuteczniejsze są gadżety których się na co dzień używa. Prosty przykład dobrego gadżetu firmowego - kubki z nadrukiem lub USB Dlaczego? Bo klient zawsze używa na co dzień. Takie gadżety znajdziecie na https://www.giftyonline.pl/pl sama zastanawiam się nad zamówieniem, ale nie wiem w jakich dużych ilościach.
Awatar użytkownika
Burbula
Posty: 76
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:56

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: Burbula »

Przydałoby się, aby moja firma też dostała wiatru w żagle dlatego długo się zastanawiałam nad najskuteczniejszą formą reklamy. Raczej nie będą to gadżety. Internet stawiam ponad wszystko, ponieważ tam głównie zaglądają potencjalni klienci. Do stworzenia skutecznych działań marketingowych poproszę agencję Nakatomi. Mają bardzo dużą liczbę zadowolonych klientów, a ich promocje są wyjątkowo efektywne.
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: Chloe88 »

A nie lepiej też oprócz takich gadżetów reklamowych zainwestować w pozycjonowanie ? Moim zdaniem ma ono ogromną siłę tym bardziej w dobie internetu. Ja korzystałam z agencji interaktywnej Proformat z Wrocławia. https://www.proformat.pl Miałam bardzo dobry kontakt z pracownikami tej firmy, Poza tym otrzymałam tutaj profesjonalne doradztwo jak nigdzie indziej.
Awatar użytkownika
Vanessa123
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2019, 13:21

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: Vanessa123 »

A torebki reklamowe?
Awatar użytkownika
monia
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2019, 22:52

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: monia »

Torebki reklamowe, to też dobry gadżet. Ja lubię takie torby, czy to bawełniane lub papierowe. Te drugie jeśli są grube i w miarę duże, mogą przydać się nie raz na mniejsze zakupy. Co do papierowych gadżetów reklamowych, to dodałabym jeszcze kalendarze różnej wielkości i różnego rodzaju notesy oraz teczki A4. Zobaczcie na https://www.diamond-druk.pl/. Jest w czym wybierać jeśli ktoś się zdecyduje. Oczywiście drukarnia nałoży także spersonalizowany druk wg uznania. Można przy tym zaoszczędzić, bo wysyłają towar za darmo.
Awatar użytkownika
Barastowski22
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:47

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: Barastowski22 »

A co powiecie o https://www.drukowanieulotek.pl/ . Patrząc po stronie wydają się być bardzo profesjonalni. Co myślicie?
W końcu zrozumiał, że Bóg jest wszędzie, zawsze, że dostrzegają Go wszyscy, i to w tym samym czasie.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 261
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:01

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: Eliza111 »

Jeśli poszukujecie dobrej i niedrogiej drukarni to ja polecam xero warszawa centrum oni mają fajne dopasowane do klienta ceny i oferty. Możecie wszystko sprawdzić na tej stronie. Ceny tych ofert również znajdziecie i porównacie. Koniecznie zajrzyjcie i poczytajcie.
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: lemina »

Wiesz co im fajniej pokazemy swoją ofertę tym mamy większą szansę na pozyskanie klientów. U nas w biurze projektowym zaczęliśmy drukować modele metodą 3d SLA. Poczytajcie sobie o tym na https://ekspresjaroslawski.pl/artykul/s ... fia/667924 świetny efekt, klienci lepiej widzą to co mamy im do zaoferowania. Oprócz tego wystrój naszego biura jest również naszą realizacją więc klienci wchodząc do nas widzą, że mają do czynienia z profesjonalistami
Awatar użytkownika
Titana
Posty: 349
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: Titana »

Firm, w których możliwe jest zamówienie gadżetów reklamowych nie brakuje.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: Lena »

A co powiecie na kalendarze tego typu - https://dobrekalendarze.pl/? Według mnie to świetny sposób na promocję firmy w funkcjonalny sposób. Kalendarze zawsze się przydają, szczególnie jeśli mają ciekawy design.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: ragatara »

Jak dla mnie breloki to super pomysł na gadżety reklamowe, w sklepie https://edibazzar.pl/ macie spory wybór takich breloków i to za nie wielką kwotę.
kaśka

Re: Gadzety reklamowe

Post autor: kaśka »

Moim zdaniem dobrym gadżetem reklamowym są papierowy torby na przykład robione przez tą firmę: https://drukarniatoreb.pl/torby-reklamo ... aminowane/ Torby reklamują firmę oraz są użyteczne.
ODPOWIEDZ