gastronomia

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
gość7

gastronomia

Post autor: gość7 »

Znacie jakieś poradniki na temat zakładania własnej firmy? Chodzi głównie o gastronomię. Zależy mi na kwestiach, które nie są oczywiste, na przykład na pakowaniu produktów i wyborze odpowiednich maszyn, jak tu
https://pakowarka.pl/eatna-group/
Co do poradników, to chodzi o takie w tym stylu, czyli proste i zrozumiałe dla każdego
https://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasna-firme-zakladanie-dzialalnosci-gospodarczej-krok-po-kroku/
Z góry wszystkim Wam dziękuję za wszelkie porady :)
kamillek

Re: gastronomia

Post autor: kamillek »

Jak własny biznes to również warto pomyśleć o przechowywaniu towarów zanim trafią do kuchni. Odpowiednie przechowanie towarów nie jest wcale łatwe. W tym temacie polecam https://withus.pl/pl/magazynowanie-slask Możesz mieć pewność, że ta firma wywiąże się z zlecenia wręcz wzorowo. Poza tym świadczy usługę transportu chłodniczego , co również może być przydatne. W końcu świeże dostawy do gastronomii to podstawa. Warto wybrać sprawdzoną firmę. Skorzystałem w ich usług i jestem zadowolony. Z pewnością skorzystam jeszcze nie raz.
neterek

Re: gastronomia

Post autor: neterek »

Szukając rozwiązań dla gastronomii warto zwrócić uwagę na propozycję od https://www.lodo.pl/. Witryna ta przedstawia ich doświadczenie w branży, przekraczające 10 lat, dzięki czemu zdobyli oni niezbędne umiejętności dostarczania najlepszych rozwiązań. Ich usługi są kompleksowe i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
wosiak

Re: gastronomia

Post autor: wosiak »

Inwestycja w opakowania plastikowe może być świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa żywności w biznesie gastronomicznym. Dzięki rozwiązaniom w zakresie opakowań plastikowych z zaufanego źródła https://yanko.com.pl/ można zapewnić bezpieczne przechowywanie i transport produktów.
Olka83

Re: gastronomia

Post autor: Olka83 »

A ryby od jakiego dostawcy macie? Trzeba stawiać na wysoką jakośc i świeżość, bo dobre produkty to dobre dania, a dobre dania to zadowoleni klienci, a to w gastro chodzi. Hurtowania rybna Fier - https://fierseafood.com/ ma szeroką ofertę i sprawne, szybkie dostawy. Mają ryby z własnych hodowli, wszystko bez pośredników więc warto nawiązać z nimi współpracę, chociażby na próbę.
Bartłomiej31

Re: gastronomia

Post autor: Bartłomiej31 »

Na stronie https://gastromania.pl/ znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszym wyposażeniem dla gastronomii. Jest to sklep, który posiada ogromny wybór produktów i bardzo atrakcyjne ceny.
ODPOWIEDZ