Gdzie kupować soczewki?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Stoisława-95
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2021, 4:13

Gdzie kupować soczewki?

Post autor: Stoisława-95 »

Kochane, wiecie może gdzie dostanę najtańsze soczewki w Łodzi? Mam na oku kilka salonów optycznych, ale chętnie dowiem się, który z nich jest wam najbliższy. Z góry oczywiście dziękuję!
Kołcz22

Re: Gdzie kupować soczewki?

Post autor: Kołcz22 »

Jest mnóstwo sklepów w sieci gdzie dostaniesz dobre jakościowo soczewki kontaktowe. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ilość marek dostępnych w ofercie i ceny oraz szybkość realizacji. Ja korzystam z oferty produktowej SOCZEWKI24.PL i nie mam czego się przyczepić. Mają nie tylko soczewki ale i oprawki oraz markowe okulary przeciwsłoneczne.
drokson

Re: Gdzie kupować soczewki?

Post autor: drokson »

Tutaj macie namiar - soczewkikontaktowe.eu/szukasz-godnego-zaufania-sklepu-internetowego-z-soczewkami/
Warto kupować w sieci, to zdecydowanie dobry kierunek, ale kwestia taka, jak do tego podejdziecie.
Sprawdźcie sobie ceny za dokładnie te same modele online i stacjonarnie. Przecież różnice są kolosalne ;-)
ODPOWIEDZ