gry logiczne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Tessa93
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2022, 11:31

gry logiczne

Post autor: Tessa93 »

Szukam jakichś fajnych gier planszowych, interesują mnie gry logiczne, strategiczne. Raczej nastawione na myślenie i logikę niż na szczęście i przypadek. Czy jesteście w stanie polecić mi coś fajnego, dla czterech, sześciu osób do gry? Liczę na jakieś kreatywne pomysły z Waszej strony :) Wierzę, że jesteście w stanie podrzucić naprawdę ciekawe gry planszowe :)
twingo

Re: gry logiczne

Post autor: twingo »

Z grami, mamy dziś do czynienia, również w życiu zawodowym. Przykład to, grywalizacja https://adnext.pl/blog/grywalizacja/gry ... przyklady/ - to koncepcja polegająca na wykorzystaniu elementów charakterystycznych dla gier w innych obszarach życia, takich jak edukacja, biznes, zdrowie, czy rekrutacja, w celu zwiększenia motywacji, zaangażowania i osiągnięcia określonych celów. Grywalizacja ma na celu przekształcenie rutynowych lub trudnych zadań w codzienne elementy, z którymi dużo łatwiej sobie poradzimy.
mami912

Re: gry logiczne

Post autor: mami912 »

Ja bardziej jestem fanką gier planszowych i właśnie sprawdzam, co ciekawego do takich gier można dokupić. Na pewno interesująca wydaje się być oferta https://upgradethegame.pl . Dostępna jest tam np. fajna tacka do kości. Moim zdaniem przy grach coś takiego zawsze się może przydać.
Awatar użytkownika
karli
Posty: 175
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:58

Re: gry logiczne

Post autor: karli »

Portal https://nerdlandia.pl/ to prawdziwa oaza dla wszystkich miłośników fantastyki, gier, filmów i komiksów. Znajdziesz tu najświeższe newsy ze świata popkultury oraz recenzje najnowszych premier.
ODPOWIEDZ