homescreen opinie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
goska
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2019, 0:26

homescreen opinie

Post autor: goska »

Używacie dodatkowych szyb do telefonów? Chciałam zakupić w sklepie https://homescreen.pl/ oraz tez obudowę. Na co zwracać uwagę? Czy sklep jakoś te szybki zabezpiecza w przesyłce?

ankieta wzór praca licencjacka
Ostatnio zmieniony 02 sty 2020, 12:03 przez goska, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: szyba do tel

Post autor: alen »

Na pewno musisz dopasować do swojego modelu telefonu. Szybki są dobrze spakowane nic im nie będzie po drodze. Nie martw się dojdzie w całości.
Awatar użytkownika
felka
Posty: 10
Rejestracja: 07 lis 2019, 2:28

Re: szyba do tel

Post autor: felka »

Paczka jest zawsze dobrze zabezpieczona. Już zamawiałam w tym sklepie. Bez obaw możesz kupić. I tak jak poprzedniczka napisała musisz dobrać do modelu telefonu.

syntrax matrix 5.0 2270g
Awatar użytkownika
iwka
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 0:32

Re: szyba do tel

Post autor: iwka »

Ja kupowałam już do paru modeli dla siebie i synów i zawsze jest ok. Obudowy też używam lepiej chronić telefon. Nie raz mi spadł przez nieuwagę:)
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 56
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:46

Re: szyba do tel

Post autor: stokrotka »

Jak dokładnie nie wiesz jak wybrać to możesz zadzwonić do sklepu i Ci wszystko dopasują. Pracują tam fajni pomocni ludzie. Ja też w tych tematach jestem raczej zielona:)
Awatar użytkownika
milul
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 10:57

Re: szyba do tel

Post autor: milul »

Przesyłka doszła mi szybko i była dobrze zabezpieczona. Wszystko w porządku. Sklep z fajnymi akcesoriami do telefonów.
Awatar użytkownika
kissime
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:16

Re: szyba do tel

Post autor: kissime »

lepiej zabezpieczyć telefon. mam na koncie dwa stłuczone:( Też kupiłam w tym sklepie i mój telefon już ma zabezpieczenie. mam nadzieję że posłuży mi trochę dłużej niż poprzednicy.
Awatar użytkownika
lukija
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:37

Re: szyba do tel

Post autor: lukija »

Napisz maila do sklepu i podaj jaki masz model odpiszą Ci bardzo szybko co możesz wybrać i spokojnie sobie kup. Paczka jest dobrze zabezpieczana także nie martw się że coś się uszkodzi.
Awatar użytkownika
pati
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 12:04

Re: szyba do tel

Post autor: pati »

Sklep z dobrym towarem. Potrzebnym i każdy powinien zadbać o swój telefon bo potem jest płacz:) Ja już kupiłam obudowy dla każdego z rodziny. Bardzo łatwo porusza się po sklepie. Dla mnie plus bo ja mało internetowa jestem.
Awatar użytkownika
onama
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 12:41

Re: szyba do tel

Post autor: onama »

Przesyłka dobrze zabezpieczona. Kupowałam na próbę dla siebie. Teraz jeszcze zamówię dla męża i syna. Bardzo szybko paczka doszła.
Awatar użytkownika
patinka
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 13:02

Re: szyba do tel

Post autor: patinka »

Towar jest zgodny z opisem. Pasuje na mój telefon tak jak zamówiłam. Jestem zadowolona z zakupu. nie widzę minusów w obsłudze.
Awatar użytkownika
ines
Posty: 8
Rejestracja: 31 gru 2019, 13:36

Re: szyba do tel

Post autor: ines »

Rób spokojnie zakupy. Jak czegos nie wiesz pytaj obsługi. Pomogą Ci. Mi pomogli. Pracują tam bardzo mili ludzie:)
Awatar użytkownika
kocik
Posty: 7
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:19

Re: szyba do tel

Post autor: kocik »

Fajny sklep. Towar ok. Kupowałam już dwa razy dla dwóch różnych modeli telefonów i zawsze wszystko ok.
Awatar użytkownika
nimfala
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:32

Re: szyba do tel

Post autor: nimfala »

Pewnie że mam obudowę. Chyba jak każdemu mi też już spadał telefon. nauczona doświadczeniem wolę go zabezpieczyć. Kupowałam obudowę w tym sklepie i szybko doszła. Mam nadzieję że pomoże na moje gapiostwo.
Awatar użytkownika
okoli
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:52

Re: szyba do tel

Post autor: okoli »

Robiłam zakupy tu niedawno. Paczka przyszła szybko, dobrze wszystko było opakowane, nic nie miało prawa się uszkodzić. Szybko też doszła.
Awatar użytkownika
lulala
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 18:11

Re: szyba do tel

Post autor: lulala »

Za każdym razem jak zmieniam telefon to kupuję obudowę i szybkę chroniącą. Po co się stresować. Sklep ma dobre ceny to trzeba korzystać.
Awatar użytkownika
pixil
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 18:52

Re: szyba do tel

Post autor: pixil »

Bardzo dobry sklep. Obsługa dobra. Przesyłki dochodzą szybko. Dość często tu kupuję w większych ilościach. nie ma się czego obawiać.
Awatar użytkownika
umi
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 19:09

Re: szyba do tel

Post autor: umi »

Ochrona telefonu to raczej konieczność. Szczególnie jak ma się dzieci i nie raz dorwą aby się pobawić. W tym sklepie zawsze znalazłam to czego szukałam.
Awatar użytkownika
ksimolo
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 19:28

Re: szyba do tel

Post autor: ksimolo »

Nie mam zarzutów co do tego sklepu i mogę go polecić. Zakupy mnie nie zawiodły. Dobrze że jest bo mieszkam na wsi i u mnie nie ma takich akcesoriów.
Awatar użytkownika
mamololo
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 20:31

Re: szyba do tel

Post autor: mamololo »

Wszyscy są zadowoleni a to o czymś świadczy. Nie mam uwag do tego sklepu i jego funkcjonowania. Klasa sama w sobie.
Awatar użytkownika
sara
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 20:48

Re: szyba do tel

Post autor: sara »

Jak bede potrzebować w przyszłości jeszcze obudowy to kupię w tym miejscu. Pasowała idealnie. A już nie raz kupowałam w innych miejscach i były luzy albo coś innego nie tak.
Awatar użytkownika
basiab90
Posty: 51
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:05

Re: homescreen opinie

Post autor: basiab90 »

Tu https://wymieniamywyswietlacze.pl/wymia ... -iphone-6/ na pewno znajdziecie coś właśnie w tym zakresie. Mi się wydaje, że to najlepsze usługi w tym własnie zakresie. Działają już od wielu lat, dzięki czemu mają ogromne doświadczenie w naprawie smartfonów. Jak nie macie gdzie się udać to koniecznie musicie zajrzeć w ich ofertę. Naprawdę warto.
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie...
ODPOWIEDZ