Hotel w Trójmieście i okoliacach

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
lumeriXX
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2019, 13:54

Hotel w Trójmieście i okoliacach

Post autor: lumeriXX »

Szukam czegoś na weekend. Tu https://www.pomorskiefirmy.pl/ przeczytałem o Hotelu Faltom. Podobno jest ciekawie wyposażony, czysty i zadbany.
To jesteś ty. Należysz tylko do siebie i nosisz w sobie cały wszechświat. Możesz być, kim tylko zapragniesz.
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Hotel w Trójmieście i okoliacach

Post autor: jaskolka »

Najlepiej popytać wśród znajomych. Ja też zawsze bardzo ostrożnie wybieram hotele, w których się zatrzymuję. Wysoki standard i czystość to dla mnie podstawa. Ostatnio miałam nawet okazję czytać bardzo ciekawy artykuł na stronie https://pracabezszefa.pl/co-to-sa-tekstylia-hotelowe na temat tekstyliów hotelowych. Wydaje mi się, że warto mieć świadomość takich rzeczy i przywiązywać do tego nieco większą wagę.
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Hotel w Trójmieście i okoliacach

Post autor: alen »

Odpuść hotele i skorzystaj lepiej z sprawdzonego portalu https://www.sunandsnow.pl/ gdzie dostaniesz apartamenty na wysokim poziomie w atrakcyjnych cenach i lokalizacjach. Tam na pewno odpoczniesz i spędzisz miło czas nie gnieżdżąc się w małej hotelowej klitce. Sam zresztą możesz się przekonać oglądając ich dostępne oferty. O wiele lepsze rozwiązanie niż hotel.
ODPOWIEDZ