Jak pozbyć się karaluchów?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Różyczka
Posty: 37
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:33

Jak pozbyć się karaluchów?

Post autor: Różyczka »

Karaluchy zalęgły się w Twojej kuchni a rybiki buszują w łazience? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu Agapułapki.pl. Gwarantuję, że nie pożałujesz – ich artykuły są najwyższej jakości.

kluby fitness krzeszowice
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Re: Jak pozbyć się karaluchów?

Post autor: Celina »

Z doświadczenia powiem, że nie ma co zwlekać i jeśli tylko zauwazycie tego typu problem, to od razu trzeba się kontaktować z firmą, która zajmuje się tym profesjonalnie. W Warszawie i okolicach zajmuje się tym firma GreenStyle http://greenstyle.com.pl i wydaje mi się, że nie znajdziecie nikogo bardziej skutecznego. A to jest najwazniejsze.
Awatar użytkownika
pruso
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 13:04

Re: Jak pozbyć się karaluchów?

Post autor: pruso »

no niestety nie jest tak łatwo sie ich pozbyć bo niestety bywają naprawdę odporne na różne środki zwalczające. Ja sama stosowałam różne metody i naturalne polecane w sieci i chemiczne ale w końcu musieliśmy wezwać ekipę https://prusator.pl/ i oni się rozprawili z problemem dopiero. Dali też gwarancję na te działania i póki co problem na szczęście ustał.
mótria

Re: Jak pozbyć się karaluchów?

Post autor: mótria »

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do sprawdzone firmy, która zajmuje się tępieniem insektów. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu lub okolicach to polecam wam skontaktować się z http://bogel.pl/ Sama miałam problem z karaluchami i oni pomogli mi ich pozbyciu się.
ODPOWIEDZ