Jak wdrożyć system jakości ISO?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Racuszek
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:58

Jak wdrożyć system jakości ISO?

Post autor: Racuszek »

Najlepsza firma zajmująca się badaniem i wdrażaniem systemów jakości to zdecydowanie Adees. Zajmuje się ona systemami jakości takimi jak ISO 9001, ISO 14001 i PN-N-18001. Serdecznie polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 148
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:03

Re: Jak wdrożyć system jakości ISO?

Post autor: pieknyolek »

Ciekawe. Może kiedyś będę miał okazję z nimi współpracować.______________________________________
szlaban parkingowy
tuś

Biura Serwisowane Warszawa

Post autor: tuś »

Biuro serwisowane wiele ułatwia. Ja wynajmuję w Optioffice . Mają bardzo korzystne warunki i dużą przestrzeń. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane udostępnili mi prestiżowy adres do rejestracji firmy, mogę liczyć na profesjonalną pomoc przy zarządzaniu pocztą, umawianiu spotkań służbowych czy anonsowaniu gości. Do tego mają kuchnię, łazienkę z prysznicem, w biurze mam klimatyzację, Internet i ergonomiczne meble. Mogę też nawiązywać kontakty biznesowe , bo jest pokój do relaksu i kuchnia oraz balkon, a więc miejsca gdzie spoko można pogadać z ludźmi z innych branż i jeszcze nawiązać ciekawe współprace. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane zlokalizowane są w centrum, a w okolicy przystanki autobusowe, tramwajowe i metro. Przed biurowcem parking i wiele restauracji do wyboru. Polecam to miejsce bo idealna pomoc i przystępna cena.
ODPOWIEDZ