Jak zlikwidować długi?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Sinistra
Posty: 59
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:55

Jak zlikwidować długi?

Post autor: Sinistra »

Mam krewnego, który zwątpił w to, czy jeszcze jest w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Jego długi tak go dobijają, że nie ma już sił na nic. Co mógłby zrobić, aby nie ciągnęły sie za nim całe życie. W obecnej sytuacji finansowej już nie jest w stanie regularnie ich spłacać.
Awatar użytkownika
Burbula
Posty: 76
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:56

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Burbula »

Najważniejsze, że uświadomił sobie swoją sytuację i szuka pomocy. Najlepiej pokaż mu ten poradnik https://spiralazadluzenia.pl/abc-upadlosci/ i powiedz, że to jeszcze nie koniec świata. Pomoc jest na wyciągnięcie ręki. Cała procedura upadłości konsumenckiej może tylko tak groźnie wygląda, ale przecież jest dla ludzi. Nawet mój brat był kiedyś bardzo zadłużony i udało mu się wyjść na prostą.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: mila87 »

Niekiedy, sytuacja jest na tyle skomplikowana, że wyjście z długów bezpośrednio, jest po prostu niemożliwe. Wówczas, pomocne okazać się może uzyskanie wszechstronnej pomocy prawnej dla osób lub firm zadłużonych. Wejdź na https://conectumfinanse.pl/ i zobacz, co mogą Ci zaoferować. Ich pomoc jest rozległa i działa na wielu płaszczyznach.
Awatar użytkownika
alethea
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:09

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: alethea »

Mnóstwo porad i sugestii jest w necie. Na pewno długo nie będziesz szukał.
-Wolałem kiedy byłaś nieśmiałą dziewczynką. Co się z tobą porobiło? -Mieszkam z wami. -No tak.
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:04

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: kosanoztra »

Ja ze swojej strony mogę polecić kancelarię prawną LEXA PROTECT z Krakowa. Jeśli grożą nam egzekucje lub licytacje komornicze oni na pewno pomogą. Działają skutecznie i wygrali już wiele tego typu spraw. Dodatkowo można się z nimi za darmo skonsultować od pn-pt w godz. 11-12 – super sprawa.
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: ola159 »

Skontaktuj sie z nimi https://opp24.pl/. Sa fachowcami od upadłości konsumenckiej, na pewno będą wiedzieć co robić.
Awatar użytkownika
ankaa89899
Posty: 134
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:12

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: ankaa89899 »

Moja znajoma w kwestii oddłużania kontaktowała się z takim miejscem, jak https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ i wiem, że bardzo jej pomogli. Podobało jej się przede wszystkim profesjonalne podejście i w miarę możliwości ekspresowe podejście do całej sprawy. Na pewno można się decydować na ich usługi.
Awatar użytkownika
susan
Posty: 49
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:18

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: susan »

Wyjście z długów jest bardzo trudne, ale nie niemożliwe. Na https://www.przekaz-jpk.pl/ widziałam ostatnio bardzo ciekawy artykuł na temat wychodzenia z długów. Możesz sie z nim zapoznać jeśli nadal interesuje cię ten temat. Sama przez jakiś czas miałam mnóstwo długów i powoli z nich wyszłam.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: elzbieta »

Jeśli jesteście ciekawi czy maż odpowiada za długi żony i czy żona odpowiada za zadłużenie męża, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.splatachwilowek.pl/czy-wies ... -maz-zony/ . Jest tam bowiem ciekawy artykuł na ten temat, który wszystko wyjaśnia. Warto bowiem rozwiać swoje wątpliwości i przede wszystkim mieć świadomość tego za co odpowiadamy, a za co nie.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:31

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: wiola438 »

Przychodzi mi do głowy kancelaria Lexa - specjalizują się w oddłużaniu. Na https://kancelarialexa.pl/ znajdziesz namiary, zrobią audyt finansowy i ocenią, co warto i można zrobić w Twojej sprawie
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: alen »

Tutaj będzie potrzebna dobra kancelaria która specjalizuje się w prawie upadłościowym. Ja bym poleciła skontaktować się z https://salirekancelaria.pl/ bo to ich zakres działalności i na pewno pomogą rozwiązać taki problem. Dzięki nim na pewno sprawa się rozwiąże po twojej myśli i pozbędziesz się bagażu długów.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:32

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: zenka »

Zdecydowanie warto walczyć o majątek i próbować oddłużenia z kancelarią lexa, wiola438 dała namiary. Sama mam wśród bliskich znajomych osobę, którą wspierali i wyszło całkiem nieźle.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: ragatara »

Myślę, że kancelaria pomocy dłużnikom http://kancelaria-pomoc.pl/ będzie w stanie Ci pomóc z wyjściem z długów. Moja koleżanka tonęła w długach i tak naprawdę ta pomoc była dla niej konieczna i gdyby nie to, to na pewno jej by się nie udało spłacić zaległości.
Awatar użytkownika
arkemusar235
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2020, 16:12

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: arkemusar235 »

Chyba najlepiej będzie je po prostu spłacić


____________________________
transport międzynarodowy
Awatar użytkownika
paticzak
Posty: 224
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:10

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: paticzak »

Rozwiązania są dwa: spłata lub upadłość konsumencka. Inaczej ściągnięciem długów zajmie się komornik, tutaj jest wyjaśnione, że nawet w czasie epidemii postępowanie egzekucyjnego może się dalej toczyć.
włodek

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: włodek »

Chyba jedyne co to kancelaria Lexa może pomóc nawet w trudnych sytuacjach. Upadłość to nie jedyne rozwiązanie na nadmierne zadłużenie. Oni znają wiele więcej możliwych scenariuszy
żonkilek

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: żonkilek »

Najlepiej spłacić długi. Wiem jednak, że nie każdy ma taką możliwość nawet jeśli bardzo się stara. Wtedy warto rozważyć upadłość konsumencką . Ta kancelaria https://upadlosci-kancelaria.pl/ może ci w tym bardzo pomóc. Z tego co wiem pomogli wielu osobom.
kajtuś

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: kajtuś »

Jeśli szukasz dobrej kancelarii prawnej to szczerze polecam tą: https://www.i-kancelaria.pl/klient-bizn ... ie-spolki/ Korzystałem z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony.
góral

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: góral »

Są takie firmy, które pomagają w oddłużaniu. Kolega z pracy miał taki problem. Spłacił długi z hazardu pożyczkami z parabanków i narobił sobie jeszcze większych długów. Mówił, że pomogła mu kancelaria https://kancelaria-antywindykacyjna.com, specjalizująca się w pomocy w oddłużaniu. Może zgłoś się do nich. Nie ma co czekać... długi rosną z dnia na dzień. Działaj!
Debuś

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Debuś »

Jeżeli potrzebujesz dobrej kancelarii to osobiście polecam tą: https://www.aif.com.pl/ Doświadczeni profesjonaliści, już wcześniej korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
Mikołaj

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Mikołaj »

Debuś pisze: ↑31 paź 2020, 5:22 Jeżeli potrzebujesz dobrej kancelarii to osobiście polecam tą: https://www.aif.com.pl/ Doświadczeni profesjonaliści, już wcześniej korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
Świetnie ze trafiłem na tą stronę. Obecnie klient szukał pomocy prawnej wiec polecę.
Wróć

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Wróć »

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, czyje są te długi. Czy wasze, czy ktos po prostu nie spłaca wam należności. Jeżeli dotyczy was ta druga opcja, to może najlepszym rozwiązaniem byłby kontakt z firmą https://solidnewezwanie.pl/ Oni zajmują się takimi przypadkami. Sama korzystałam z ich usług, gdy potrzebowałam ściągnąć z mojego dłużnika pieniądze za 3 miesięczny wynajem mieszkania. Jak możecie się domyślać, osoba wynajmująca przestała płacić, a ja zostałam z niczym. Na szczęście kancelaria wystosowała odpowiednie pismo i wszystko skończyło się dobrze. Ale wiecie jak to jest, trzeba stawiać sprawę jasno. I pamiętajcie, że wasze pieniądze zawsze powinny zostać zwrócone.
upadłośc4

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: upadłośc4 »

Osoby ktore potrzebują prawnika powinny zobaczyc na stronę Upadłość konsumencka 2020 Specjalizuje się w procesie upalości konsumenckiej która obejmuje całkowitą pomoc prawną między innymi stałe doradztwo prawne, reprezentowanie Klientów w postępowaniach przed sądami i organami administracji. Polecam bardzo
Norbiś

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Norbiś »

To spory problem. Nie da się go tak prosto rozwiązać. I na pewno nie samodzielnie. Dobrze jest skorzystać z pomocy ludzi, którzy znają się na takich rozwiązaniach i potrafią odpowiednio pomóc. Doradzić. Może kancelaria Fenix? Działają z różnymi zagadnieniami dotyczącymi kredytów. Pytanie co to za kredyt. Oni mają doświadczenie z trudnymi przypadkami kredytów we frankach. I mają wygrane na tym polu. Jeżeli to inny rodzaj kredytu i nie ma szans na spłacenie, to istnieje tez coś takiego jak upadłość konsumencka. Tylko to ostateczność. Warto w tej sprawie zawsze porozmawiać z kancelarią. Doradzą.
Nnnaa_MŻ

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Nnnaa_MŻ »

Najważniejsze jest to, żeby nie popaść w spiralę długów. Skoro są długi to teraz trzeba podejść do tego z głową. Uwolnić swoją zdolność kredytową można dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. Taki kredyt też ułatwi spłatę, bo rata miesięczna będzie jedna i niższa. Doradca finansowy wszystko Wam wytłumaczy jak trzeba. Polecam ich - https://www.boldinvest.pl/ .
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Karolinka22 »

Witam,co sądzicie o wczesnej spłacie kredytu? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://ambulatorium-kredytowe.pl/wczes ... -odesetek/ ? Czy uważacie,że warto spałacać kredyty przed czasem? Teraz mam taką możliwość finansową.

passion 3
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 319
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: lady30 »

A jeśli mamy długi na nieruchomości? To także dość często dotyczy dłużników. Można próbować zawierać ugody z wierzycielami, negocjować z komornikiem. Zobaczcie tu jakie są rozwiązania na oddłużanie nieruchomości . Również w tym jest szybka sprzedaż nieruchomości. Klienci prywatni nie są zazwyczaj zainteresowani taką nieruchomością ale istnieje możliwość sprzedaży do skupu nieruchomości.
Sławka

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Sławka »

Bez pomocy dobrego adwokata może być ciężko. Im lepiej skorzystasz z pomocy prawnej tym lepiej. Świetnym specjalistą od oddłużania jest mecenas Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Pomagał mojemu bratu, gdy ten stał się niewypłacalny. Mecenas Odolecki jest rzeczowy, konkretny. Prowadzimy sprawy dotyczące prawa zobowiązań, w tym również związane z ochroną dłużników. Jest empatyczny i profesjonalny.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Titana »

Najlepiej zacząć działać samemu i systematycznie je spłacać, bo jak się oleje sprawę, wejść może komornik. W tym artykule http://komornik-wojnowski.pl/ile-moze-z ... ia-w-2021/ dowiesz się, ile może zabrać ci komornik i jakie są najwyższe kwoty.

pytania otwarte przykłady
Bączek11

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Bączek11 »

Jak masz długi i zły scoring BIK to bank ci nie pomoże i nie masz szans na kredyt dopóki nie wyprostujesz sytuacji. Oczywiście wyjście na prostą zajmuje trochę czasu a trzeba żyć oprócz spłat. Jeśli chcesz pieniądze to są inne rozwiązania a mianowicie https://wygodnepozyczki.pl/pozyczka-dla-zadluzonych gdzie dostaniesz kasę bez badania BIK i KRD na długi okres spłaty.
Połek

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Połek »

Sinistra pisze: ↑22 lut 2019, 17:24 Mam krewnego, który zwątpił w to, czy jeszcze jest w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Jego długi tak go dobijają, że nie ma już sił na nic. Co mógłby zrobić, aby nie ciągnęły sie za nim całe życie. W obecnej sytuacji finansowej już nie jest w stanie regularnie ich spłacać.
Mi w oddłużaniu pomógł adwokat Paweł Marchewka, świetny specjalista z ogromną wiedzą w tym zakresie, polecam się z nim skontaktować, numer jego kancelarii jest na stronie https://www.adwokatmarchewka.pl/
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Karolinka22 »

Od lat franki idą w górę, a baki przeliczają sobie oczywiście walutę swoich - sobie tylko znanych - kursach. Warto coś z tym zrobić, bo wielu z was pewno już kilka razy spłaciło taki kredyt. Tutaj https://kancelariafrankowicza.pl/ macie kancelarię, która może pomoc w takiej sytuacji. Myślę, że warto się do nich zgłosić po pomoc. Mają tam bowiem specjalistów, którzy znają się na tym, co robią.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: Titana »

Na pewno trzeba byłoby je przede wszystkim spłacić. Jak się to nie uda, to w grę wchodzi komornik, a w tym przypadku warto wiedzieć, na czym polega jego praca: https://www.reps.pl/na-czym-polega-prac ... -sadowego/. Wiedząc kim jest komornik, jakie ma obowiązki i uprawnienia, z pewnością łatwiej będzie opracować odpowiednie działania.
pasikonik

Re: Jak zlikwidować długi?

Post autor: pasikonik »

Szukasz najlepszego sposobu na likwidację swoich długów? Istnieje wiele dostępnych opcji, ale jednym z najbardziej niezawodnych i skutecznych rozwiązań na rynku jest Aforti Collections. Ta ogólnopolska firma specjalizuje się w zarządzaniu należnościami i oferuje optymalne rozwiązania w tej dziedzinie. Ich usługi są kompleksowe i obejmują nie tylko windykację, ale także obsługę prawną.
ODPOWIEDZ