Jaki spawacz

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
George
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:10

Jaki spawacz

Post autor: George »

Jestem małym przedsiębiorcą. Szukam firmy, która zajmie się spawaniem elementów i konstrukcji na większą skalę. Mam na myśli tutaj profesjonalne usługi firmy znającej się na rzeczy. Dla mnie najważniejsze jest odpowiednie doświadczenie. Znacie jakąś firmę, która się tym zajmie? Od znajomych po fachu słyszałem o https://obex.pl/ i podobno świetnie sobie radzą z takimi rzeczami. Miał ktoś z nimi kontakt i korzystał z ich usług? Powiecie coś o nich?
Życie bez czytania jest niebezpieczne, trzeba zadowolić się samym życiem, a to niesie ze sobą pewne ryzyko
węga

Biura Serwisowane Warszawa

Post autor: węga »

Biuro serwisowane wiele ułatwia. Ja wynajmuję w Optioffice . Mają bardzo korzystne warunki i dużą przestrzeń. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane udostępnili mi prestiżowy adres do rejestracji firmy, mogę liczyć na profesjonalną pomoc przy zarządzaniu pocztą, umawianiu spotkań służbowych czy anonsowaniu gości. Do tego mają kuchnię, łazienkę z prysznicem, w biurze mam klimatyzację, Internet i ergonomiczne meble. Mogę też nawiązywać kontakty biznesowe , bo jest pokój do relaksu i kuchnia oraz balkon, a więc miejsca gdzie spoko można pogadać z ludźmi z innych branż i jeszcze nawiązać ciekawe współprace. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane zlokalizowane są w centrum, a w okolicy przystanki autobusowe, tramwajowe i metro. Przed biurowcem parking i wiele restauracji do wyboru. Polecam to miejsce bo idealna pomoc i przystępna cena.
ODPOWIEDZ