Jakie szambo betnowe wybrać

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Jakie szambo betnowe wybrać

Post autor: jessica »

Zastanawiam się jakie szambo betonowe wybrać. Co bedzie lepsze dla mojego domu. Temat był dla mnie totalnie obcy i dopiero gdy zacząłem troche czytać wiem, jakie mniej wiecej sa różnice. Zorientowałem się, ze Szamba Betonowe Bolesławiec mają bardzo dobrą ofertę. Sadzicie, ze gdy zdecyduje się na szambo wielokomorowe to podejmę słuszną decyzje?
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: Jakie szambo betnowe wybrać

Post autor: Aurelia33 »

Budowa szamba z pewnością powinna być powierzona solidnej i rzetelnej firmie takiej jak Betonex (http://betonex.com.pl/). Oferują oni soline szamba betowe objęte kilkuletnią gwarancją. Producent oferuje zbiorniki z wysokiej klasy betonu oraz zbrojenie prętami żebrowanymi. Montaż również jest przez producenta zapewniony więc nie będzie już potrzeby szukania ekipy montażowej na własną rękę.
:)
Awatar użytkownika
lumeriXX
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2019, 13:54

Re: Jakie szambo betnowe wybrać

Post autor: lumeriXX »

Może warto pomyśleć nad pomocą odpowiedniego eksperta w tej dziedzinie? Ja bym się nad tym zastanawiał.
To jesteś ty. Należysz tylko do siebie i nosisz w sobie cały wszechświat. Możesz być, kim tylko zapragniesz.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Jakie szambo betnowe wybrać

Post autor: Titana »

A może zamiast szamba, bardziej ekologiczne rozwiązanie w postaci przydomowej oczyszczalni ścieków?
Awatar użytkownika
kamildesign
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 1:52

Re: Jakie szambo betnowe wybrać

Post autor: kamildesign »

Niestety na nic nie mogę dzisiaj wpaść. Dam znać później
"Ból zadawany tym, których kochamy, jest jak bumerang – wraca i wbija się w nasze serce."
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: Jakie szambo betnowe wybrać

Post autor: olkas »

Betonowe szambo to przeżytek, najlepiej wybrać szambo ekologiczne, czyli w praktyce przydomową oczyszczalnię drenażową, jej koszt zwraca się średnio w ciągu 2 lat użytkowania a potem już macie same oszczędności. Macie z nią mniej kłopotów niż z szambem, bo jest prosta w obsłudze, raz na dwa lata trzeba pamiętać o oczyszczeniu osadnika i wyczyszczeniu filtra a raz na dwa tygodnie o uzupełnieniu bakterii poprzez wrzucenie do muszli toaletowej tabletki i tyle. Tu sobie zerknijcie https://oczyszczalnia.net/szamba-ekologiczne/ Firma ma w ofercie bardzo dobrej jakości przydomowe czyszczalnie drenażowe, posiadające dziesięcioletnią gwarancję. My jesteśmy z naszej w 100 % zadowoleni, to był dobry wybór.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Jakie szambo betnowe wybrać

Post autor: mila87 »

Pomyśl także wcześniej o dobrych produktach do dbania o szambo, które pozwolą Ci zachować je w jak najlepszej kondycji. To ważna kwestia, która ma konkretne przeznaczenie, a jednocześnie umożliwi Ci bardzo konkretne efekty na przestrzeni lat. Polecam zajrzeć na stronę https://biofos.pl/nasze-produkty/biologiczny-preparat-do-szamb-i-przydomowych-oczyszczalni-sciekow-115-kg/ gdzie trafisz na świetne rzeczy w tym obszarze.
kuśka

Re: Jakie szambo betnowe wybrać

Post autor: kuśka »

Jakie szambo wybrać to nie podpowiem, bo u mnie tym tematem zajmował się mąż. Ja miałam za zadanie znaleźć wynajem koparki wraz z operatorem. Interesował mnie ktoś jak najbliżej miejsca budowy więc zaczęłam szukać w sieci. Na stronie https://koparkaslask.pl/porady/wykop-fu ... w-chorzow/ znalazłam fachowców do których zadzwoniłam. Po rozmowie ustaliliśmy termin wykonania prac oraz cenę. W razie potrzeby śmiało można do nich dzwonić. Naprawdę konkretni fachowcy z doświadczeniem.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Jakie szambo betnowe wybrać

Post autor: ragatara »

Długo z mężem rozmyślaliśmy nad szambem betonowym i powiem wam, że to była dobra decyzja, firma http://szambabetonowe-brat-bet.pl/ pomogła nam w podjęciu ostatecznej decyzji i jesteśmy im za to bardzo wdzięczni. Ich podejście do pracy jest bardzo zadowalające, montaż wykonali bardzo szybko i dokładnie.
monikkk

Re: Jakie szambo betnowe wybrać

Post autor: monikkk »

Być może jesteście w stanie polecić sprawdzone szamba betonowe zachodniopomorskie? Dziadkowie są przed rozpoczęciem prac związanych z wykonaniem przydomowego szamba i postanowiłam im pomóc. Niestety oni, jak i ja kompletnie się na tym nie znamy, więc będziemy sprawdzać polecane przez was miejsca, gdzie można zakupić takie szambo.
ODPOWIEDZ