Jakie tampony?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Novella398
Posty: 110
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:13

Jakie tampony?

Post autor: Novella398 »

Jakie tampony możecie mi polecić? Kompletnie nie wiem co będzie efektywne i co się teraz kupuje. Coś taniego widziałem na stronie https://www.myob.pl/dobrze-wiedziec/co-jest-miesiaczka . A z tego co widzę to mają tam też bardzo niskie ceny. Myślicie, że opłaca się tam kupować takie rzeczy? Czy może lepiej w stacjonarnym sklepie?
Kiedy opuszczą człowieka wszystkie emocje, przychodzi swoista trzeźwość.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Jakie tampony?

Post autor: DAMKA »

Przy moich bardzo obfitych miesiączkach to ja różnych próbowałam. Żeby tylko nic się nie wydarzyło to jeszcze bywało tak, że dodatkowo podpaskę zakładałam. Lato zawsze było najbardziej stresujące. Ginekolog na wizycie kontrolnej rozmawiał ze mną o antykoncepcji, że na przykład przy tabletkach dużo mniej obfite są miesiączki. Postanowiłam spróbować i muszę przyznać, że tak faktycznie jest. Ja akurat belarę stosuję to tabletki dwuskładnikowe. Teraz to inne samopoczucie, jak te miesiączki nie są już takie obfite.
ODPOWIEDZ