Kampanie google adwords

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
miss
Posty: 117
Rejestracja: 13 cze 2019, 10:42

Kampanie google adwords

Post autor: miss »

Jestem właścicielką małego biznesu. Sprzedaję ubranka dziecięce. W mojej sytuacji bardzo pomogły mi w reklamie i promocji kampanie google adwords. Polecam wszystkim przedsiębiorcą agencję Team Solution. https://www.teamsolution.pl/blog/kampan ... na-reklame
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Kampanie google adwords

Post autor: Kasia »

Ja slyszałam, że taka reklama w postaci kampanii Google Adwords może przynieść naprawdę sporo korzyści ;) Na stronie internetowej https://advist.pl/uslugi/kampanie-google-ads/ możecie zapoznać się z ofertą jednej z Agencji Wizerunku Internetowego, która takie właśnie kampanie przeprowadza ;) Moim zdaniem oferta jest atrakcyjna, reklama taka wcale dużo nie kosztuje i przynosi niemalze natychmiastowy efekt :)
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Kampanie google adwords

Post autor: filista »

Też wiele dobrego słyszałam o takich kampaniach, jednak mają one do spełnienia swój konkretny cel, przede wszystkim nakłonić osoby do kliknięcia w link. A warto byłoby także pomyśleć o innych narzędziach do prowadzenia marketingu, np. do budowy świadomości marki, neutralizacji negatywnych opinii itp. O różnorodnych narzędziach w marketingu internetowym na https://adrenalinemd.pl/ można poczytać do czego zachęcam
Awatar użytkownika
honorata
Posty: 58
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:24

Re: Kampanie google adwords

Post autor: honorata »

W temacie reklamy sieciowej, postawiłam na kompleksowe działania, którymi autorami są ludzie od http://slogan-reklamowy.pl/ . Mają w tym wystarczające doświadczenie by poprowadzić całą kampanię marketingu internetowego. To przełożyło się na zwiększenie zaciekawienie oferta, co też widzę po ilości wyświetleń strony www.
Awatar użytkownika
irmina
Posty: 101
Rejestracja: 25 paź 2019, 15:14

Re: Kampanie google adwords

Post autor: irmina »

W mojej firmie trochę testowałam, ale finalnie postawiłam jednak na marketing szeptany. Taktyka, która pozwala dotrzeć do potencjalnego odbiorcy, bez zwracania na to uwagi konkurencji. Tu dla mnie reklamę realizuje agencja https://marketingnaforach.pl/ która w tym zakresie ma spore doświadczenie.
aglinią

Re: Kampanie google adwords

Post autor: aglinią »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://effectivepr.pl/oferta/kampanie-e ... spoleczne/
Awatar użytkownika
jureczek
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2019, 16:14

Re: Kampanie google adwords

Post autor: jureczek »

W tym temacie polecić mogę agencję https://marketingradom.pl/ która od lat siedzi w tej branży. Doskonale odnajdują się w marketingu internetowym, więc dzięki ich działaniom, znacznie jest łatwiej trafić na moją markę w przeglądarkach sieciowych. A to też widzę po wzroście wyświetleń strony www.
ODPOWIEDZ