Kancelaria radców prawnych Wrocław

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Pola-95
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:49

Kancelaria radców prawnych Wrocław

Post autor: Pola-95 »

Cześć. Dziewczyny, czy korzystałyście może z usług Kancelarii Grabowski i Wspólnicy we Wrocławiu? Dowiedziałam się, że obsługują sprawy związane z nieruchomościami i inwestycjami, a mnie przydałaby się konsultacja właśnie na ten temat.
Awatar użytkownika
Delinda_72
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2020, 2:04

Re: Kancelaria radców prawnych Wrocław

Post autor: Delinda_72 »

Zgłosiłam się do nich z polecenia w sprawie związanej z danymi osobowymi. Cieszę się, że na nich postawiłam, bo potrafili mi w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnić wszelkie moje wątpliwości. To naprawdę profesjonalni radcy. Polecam!
KamilŻ

Re: Kancelaria radców prawnych Wrocław

Post autor: KamilŻ »

Chciałbym polecić wam profesjonalną i bardzo zaangażowaną firmę, która pomogła mi w mojej ciężkiej sytuacji http://www.aif.com.pl/pakiet-uslug/odzy ... ie-dlugow/
Wacława

Re: Kancelaria radców prawnych Wrocław

Post autor: Wacława »

KamilŻ pisze: ↑24 paź 2020, 8:45 Chciałbym polecić wam profesjonalną i bardzo zaangażowaną firmę, która pomogła mi w mojej ciężkiej sytuacji http://www.aif.com.pl/pakiet-uslug/odzy ... ie-dlugow/
także polecam, miałem okazje współpracować.
Justyna Żurek

Re: Kancelaria radców prawnych Wrocław

Post autor: Justyna Żurek »

We Wrocławiu mogę polecić Ci kancelarię Pawła Marchewki, z której od lat korzystam i jestem bardzo zadowolona z jakości ich wsparcia. Tutaj masz ich stronę http://www.adwokatmarchewka.pl znajdziesz na niej kontakt. Pan mecenas Marchewka jest bardzo dobrym i doświadczonym adwokatem. Ma ogromną wiedzę i mocno angażuje się w pomoc.
ODPOWIEDZ