Komputer stacjonarny do pracy - wybór

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Komputer stacjonarny do pracy - wybór

Post autor: Todek »

Cześć,
Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrego komputera stacjonarnego do pracy? Będę wdzięczna za wskazówki, również jeżeli chodzi o sklep internetowy korzystneit.pl bo to u nich planuję właśnie te zakupy. Dzięki!
Awatar użytkownika
still_alice
Posty: 104
Rejestracja: 27 maja 2020, 13:54

Re: Komputer stacjonarny do pracy - wybór

Post autor: still_alice »

Niektórzy wolą poskładać komputer.
Awatar użytkownika
Selka
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2020, 9:35

Re: Komputer stacjonarny do pracy - wybór

Post autor: Selka »

W mojej opinii na pewno warto wziąć uwagę na wybór sprzętu komputerowego przygotowanego przez sklep internetowy KorzystneIt.pl w którym znajdziecie naprawdę porządne wersje z wyższej półki, które są idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb i jednocześnie w dość dobrej i racjonalnej cenie ;)
Awatar użytkownika
paticzak
Posty: 224
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:10

Re: Komputer stacjonarny do pracy - wybór

Post autor: paticzak »

Lenovo ma dobre komputery. I cenowo są przystępne.
Awatar użytkownika
OllaS
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2020, 12:15

Re: Komputer stacjonarny do pracy - wybór

Post autor: OllaS »

Jeżeli o mnie chodzi to polecam zwrócić uwagę na ofertę korzystneit.pl w którym znajdziecie m.in HP ZBOOK 14U G6 [6TW49EA] https://korzystneit.pl/hp-zbook-14u-g6-6tw49ea-p41296 z procesorem Intel Core i5, 8 generacja, pamięć SODIMM DDR4 i dysk SSD 512GB. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Re: Komputer stacjonarny do pracy - wybór

Post autor: Todek »

Super, dzięki wielkie za podpowiedzi i na pewno wezmę pod uwagę wszystkie wskazówki. Zobaczymy w takim razie jak ten temat się rozwinie i postaram się dać znać jak już będzie po wszystkim.

narożnik amber
Awatar użytkownika
KarolaaW33
Posty: 26
Rejestracja: 23 mar 2020, 9:35

Re: Komputer stacjonarny do pracy - wybór

Post autor: KarolaaW33 »

W takim razie jeśli już chodzi wybór sprzętu komputerowego z przeznaczeniem biznesowym oraz biurowym to warto zwrócić uwagę na propozycje przygotowane właśnie w korzystneit.pl ostateczny wybór to Lenovo ThinPad L580 ponieważ był dostępny w naprawdę dobrej cenie, nie było kłopotów przy składaniu zamówienia, płatności i czasem dostawy. Pracuję na komputerze codziennie, wiec musiałem mieć ten niezawodny sprzęt.
ODPOWIEDZ