Komu zlecić wykonanie szamba?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Komu zlecić wykonanie szamba?

Post autor: Aurelia33 »

Znacie może jakieś dobre firmy oferujące produkcję i montaż szamba? Mi znajomi polecili tą firmę - www.szczelneszambabetonowe.com.pl, ale jestem kompletnie zielona w temacie. Czy ktoś z Was posiada może szambo od tej firmy? W ofercie znalazłam wysokiej jakości zbiorniki betonowe, w różnych konfiguracjach oraz wszystkie niezbędne akcesoria jak płyty najazdowe oraz włazy żeliwne. Do tego dochodzi jeszcze 6 lat gwarancji. Myślicie, że to będzie dobry wybór?
:)
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: Komu zlecić wykonanie szamba?

Post autor: ariadna »

szambo to przezytek, lepiej oczyszczalnia
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: Komu zlecić wykonanie szamba?

Post autor: olkas »

My też optujemy za oczyszczalnią, sami mamy oczyszczalnię biologiczną i bardzo dobrze nam służy. To dobra inwestycja, lepsze rozwiązanie od szamba, bo na dłuższą metę jest to zdecydowanie bardziej opłacalne. Co więcej nasza oczyszczalnia działa praktycznie bezobsługowo – wystarczy co 2 tygodnie wrzucić dawkę preparatu bakteryjnego wprost do muszli klozetowej, a raz na 9 miesięcy wybrać osad nagromadzony i tyle, mniej z tym zachodu niż z szambem. My oczyszczalnię biologiczną kupowaliśmy w EKO-BIO Oczyszczalnie https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie-biologiczne/ z Łodzi i to był dobry wybór, oczyszczalnia działa solidnie no i nie przepłaciliśmy za nią.
Awatar użytkownika
paulinaina
Posty: 32
Rejestracja: 20 lip 2019, 13:41

Re: Komu zlecić wykonanie szamba?

Post autor: paulinaina »

My zamawialiśmy szambo w firmie Kamal-Bet i byliśmy tak zadowoleni z ich usług, że zbiorniki na deszczówkę również wykonywali dla nas https://kamal-bet.pl/betonowe-zbiorniki/. Zero problemów i awarii. Do tego długoletnia gwarancja, szybki montaż i ceny, które nie nadszarpną budżetu. Dla mnie najlepsza marka na rynku.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Komu zlecić wykonanie szamba?

Post autor: ragatara »

Firma http://szambabetonowe-brat-bet.pl/ sprzedaje nie drogie szamba betonowe, mam je u siebie i jestem zadowolona, niestety poprzedni producenci nie byli tak dobrzy i cena zbiornika była wysoka to tylko jak wstawili było do wyjęcia...
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 64
Rejestracja: 27 lut 2020, 9:43

Re: Komu zlecić wykonanie szamba?

Post autor: Olina »

Jeszcze kilka dni temu mieliśmy ten sam dylemat, ale pomogła nam nasza znajoma. Razem z mężem korzystali z usług tej firmy https://szamba-septic.pl/ i absolutnie nie mają im nic do zarzucenia. Skoro tak dobrze zajmują się budową szamb betonowych to z pewnością właśnie z nimi się skontaktujemy. Podobno ich konstrukcje są doceniane nie tylko w Polsce, ale również za granicą.
mikaa

Re: Komu zlecić wykonanie szamba?

Post autor: mikaa »

A ja poszukuję właśnie zbiornik na gnojowice betonowy i wiadomo - zależy mi na jak najwyższej jakości. Ponoć w tym zakresie warto zgłosić się do firmy Septic - ponoć w tym zakresie mają wieloletnie doświadczenie.
ODPOWIEDZ