Konsultacja z adwokatem online

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
odyla1985
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2020, 1:59

Konsultacja z adwokatem online

Post autor: odyla1985 »

Dziewczyny, słyszałyście o tym, że niektóre kancelarie oferują usługę, jaką jest porada prawna online? Co o tym sądzicie? Według mnie to olbrzymie ułatwienie dla osób, którym uda się znaleźć specjalistę, ale swoją działalność prowadzi w dużej odległości od zainteresowanej osoby. Gdybym ja była w podobnej sytuacji, to na pewno bym skorzystała z takiej możliwości, a wy?
hiczungł

Re: Konsultacja z adwokatem online

Post autor: hiczungł »

Radzę pomyśleć nad sowicie przeprowadzanymi poradami online. Kancelaria https://www.zubrzyckaadwokat.pl/porady-online zajmuje się pomocą w takiej formie, także i ja z tego skorzystałam! Udzielone porady okazały się w moim przypadku niezmiernie pomocne, gdyż pozwoliły uniknąć głupich błędów - a przecież o to chodzi. No i najważniejsze, opcja online w dzisiejszych czasach to konieczna opcja.
Kaśka

Re: Konsultacja z adwokatem online

Post autor: Kaśka »

Faktycznie, teraz sporo Kancelarii ma taką opcję, pewnie jest to też poniekąd "zasługa" covidu. I ja całkiem niedawno miałam okazję korzystać z takiej porady online. Zdecydowałam się szukać pomocy u Pana Tomaszczyk, pracodawca trochę chciał mnie oszukać ale na szczęście, dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu Pana Tomasza udało mi się wyjść z tego obronną ręką;)
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Konsultacja z adwokatem online

Post autor: patra »

Tak, są takie możliwości zwłaszcza teraz w pandemii, ale szczerze mówiąc ja wolę osobiście się udać do adwokata Łukasza Węgłowskiego i poprosić o pomoc bezpośrednio, zaoszczędziło mi to wielu nieprzyjemności podczas rozwodu bo ten prawnik reprezentował moje interesy w sądzie
Joaśka

Re: Konsultacja z adwokatem online

Post autor: Joaśka »

Kaśka pisze: ↑06 maja 2021, 18:09 Faktycznie, teraz sporo Kancelarii ma taką opcję, pewnie jest to też poniekąd "zasługa" covidu. I ja całkiem niedawno miałam okazję korzystać z takiej porady online. Zdecydowałam się szukać pomocy u Pana Tomaszczyk, pracodawca trochę chciał mnie oszukać ale na szczęście, dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu Pana Tomasza udało mi się wyjść z tego obronną ręką;)
Pana Tomaszczyk także moge polecić. My jako firma korzystamy z jego pomocy w wątpliwych sytuacjach i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze służy wsparciem i konkretną, skuteczną poradą.
Awatar użytkownika
error
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:35

Re: Konsultacja z adwokatem online

Post autor: error »

patra pisze: ↑26 maja 2021, 15:24 Tak, są takie możliwości zwłaszcza teraz w pandemii, ale szczerze mówiąc ja wolę osobiście się udać do adwokata Łukasza Węgłowskiego i poprosić o pomoc bezpośrednio, zaoszczędziło mi to wielu nieprzyjemności podczas rozwodu bo ten prawnik reprezentował moje interesy w sądzie
Nie każdą sprawę da się załatwić online. Bardziej złożone problemy, jednak wymagają wizyty w kancelarii. Jeśli chodzi o rozwód, to może tobie pomóc np. https://gaworkancelaria.pl/rozwod-warszawa/
ODPOWIEDZ