Który stomatolog w Radomiu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Który stomatolog w Radomiu

Post autor: jessica »

W mieście jest kilku podobno dobrych dentystów, ale mnie interesuje stomatolog Radom który ma dobre podejście do pacjenta. Niestety potrzebuje pomocy takiego specjalisty, ale od małego mam lęk przed takimi wizytami. Potrzebuje kogoś kto dobrze do mnie podejdzie i nie wystraszy jeszcze bardziej. Wy z usług kogo korzystacie?
Awatar użytkownika
jamka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Re: Który stomatolog w Radomiu

Post autor: jamka »

Z Radomia nie jestem, więc niestety nie pomogę, ale najlepiej będzie jak popytasz znajomych, rodzinę. Na pewno ktoś ci doradzi, powie gdzie chodzą. ja też w ten sposób pytałam nie szukałam pomocy od obcych. Mi akurat z rodziny polecono Stomatologa Polak http://stomatologiapolak.pl/ no i tutaj chodzę z dziećmi, które na prawdę strasznie boją się dentysty. Tutaj poczuli sie bezpiecznie i komfortowo.
Awatar użytkownika
Bong012
Posty: 11
Rejestracja: 27 cze 2019, 13:32

Re: Który stomatolog w Radomiu

Post autor: Bong012 »

Ja na szczęście ma sprawdzonego stomatologa w rodzinie i nie muszę się martwić poszukiwaniem dobrego specjalisty :D
Poczytaj na temat leczenia zębów: https://www.klinikastomatologiczna.com. ... ikroskopem
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Który stomatolog w Radomiu

Post autor: kornelka »

ja myślę, ze każdy z nas ma takiego swojego ulubionego stomatologa :) ja mieszkam w Gdyni i tu leczę się tylko w Platinum Dent http://platinum-dent.pl/. Nie dość, ze można tu zrobić dosłownie wszystko - od ekstrakcji do wstawienia implantu - to jeszcze ceny usług nie są wygórowane. Indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesny sprzęt i w zasadzie bezbolesne leczenie.
Awatar użytkownika
jessie
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2020, 18:03

Re: Który stomatolog w Radomiu

Post autor: jessie »

Ja szukam sprawdzonego dentysty od periodontologii Warszawa. Czasem krwawią mi dziąsła i nie wiem co jest tego przyczyną.
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: Który stomatolog w Radomiu

Post autor: wiktorwektor »

W Radomiu polecam to centrum stomatologiczne https://radom.centrumdemed.pl/ , Demed to renoma znana również w innych miastach. Centrum zapewnia profesjonalną obsługę i skuteczne leczenie, nawet trudnych przypadków. Możemy liczyć na szybkie terminy wizyty, dzięki temu skrócenie całego procesu leczenia.
Żużel

Re: Który stomatolog w Radomiu

Post autor: Żużel »

kornelka pisze: ↑20 wrz 2019, 11:16 ja myślę, ze każdy z nas ma takiego swojego ulubionego stomatologa :) ja mieszkam w Gdyni i tu leczę się tylko w Platinum Dent leczenie kanałowe Toruń. Nie dość, ze można tu zrobić dosłownie wszystko - od ekstrakcji do wstawienia implantu - to jeszcze ceny usług nie są wygórowane. Indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesny sprzęt i w zasadzie bezbolesne leczenie.
ceny usług nie są wygórowane. to się zgadza
ODPOWIEDZ