kurier czy poczta

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

kurier czy poczta

Post autor: pikiriki »

Jak najtaniej nadawać paczki? Lepiej przez kuriera czy pocztę?
Awatar użytkownika
Raistlin
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:14

Re: kurier czy poczta

Post autor: Raistlin »

Bardzo mnie to zaciekawiło co podałeś. Zdecydowanie poczytam sobie trochę na ten temat.
[...] była idealnie piękna, na duszy nosiła głębokie rany, a głęboko w sercu czuła przerażenie.
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: kurier czy poczta

Post autor: krosant »

Chyba teraz wiekszość osób korzysta z usług kurierów, pytanie tylko którą firmę wybrać... można np. tutaj https://www.jakimkurierem.pl/kontakt-z-kurierem-dhl/ poczytać sobie o różnych kurierach, porównać i na tej podstawie zadecydować który z nich jest najbardziej solidny
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Re: kurier czy poczta

Post autor: kejti »

Zależy od wagi, czasem bardziej opłaca się pocztą niż kurierem.
Awatar użytkownika
Aleksandra12
Posty: 52
Rejestracja: 24 lis 2019, 14:48

Re: kurier czy poczta

Post autor: Aleksandra12 »

Mi się zdarzyło skorzystać z firmy sendit już kilka razy, muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona działaniem oraz wzorowym podejściem. Nadanie przesyłki jest niesamowicie tanie. Przesyłki za każdym razem dochodzą bezproblemowo i na czas. Bez dwóch zdań wole taką opcję niż pocztę.

wata cukrowa kraków
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: kurier czy poczta

Post autor: Kamilla36 »

Zazwyczaj wybieram pocztę :)
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: kurier czy poczta

Post autor: lampeczka »

ja wole kurierem, kilka razy wysylalam przez Fastpost, zawsze ekspresowo dostarczana, obsluga super, jestem zadowolona z takich uslug
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: kurier czy poczta

Post autor: lampeczka »

ja wole kurierem, kilka razy wysylalam przez Fastpost, zawsze ekspresowo dostarczana, obsluga super, jestem zadowolona z takich uslug
Awatar użytkownika
Zuzzanna
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:06

Re: kurier czy poczta

Post autor: Zuzzanna »

I co, niby to takie proste, ale nie do końca, prawda? Teraz szczególnie poczta poszła w odstawkę, ale tak naprawdę ja wam powiem, że też wiele firm kurierskich zmieniło opcje dostarczania, dlatego lepiej się dowiedzieć o tym więcej, zanim się podejmiemy przesłania paczki. Tacy kurierzy https://www.europaczka.pl/ zagraniczni mają swoje strony (brokerzy także) .
ODPOWIEDZ