Lampa bakteriobójcza

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Renata28
Posty: 79
Rejestracja: 20 wrz 2019, 11:01

Lampa bakteriobójcza

Post autor: Renata28 »

Hej szukam lampy bakteriobójczej dobrej jakości?
Awatar użytkownika
kamaaa
Posty: 29
Rejestracja: 20 wrz 2019, 11:07

Re: Lampa bakteriobójcza

Post autor: kamaaa »

Duży wybór lamp bakteriobójczych zajdziecie w sklepie https://oswietlenie-sklep.pl/lampy-bakt ... c-164.html Sama zamawiałam do restauracji taką lampę jakieś 2 miesiące temu, oczywiście dla bezpieczeństwa gości jak i pracowników. Wydaje mi się że na chwilę obecną każdy lokal powinien posiadać taką lampę.
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Lampa bakteriobójcza

Post autor: anitka12 »

Są teraz na rynku producenci lamp przemysłowych godni polecenia, u których można zamówić solidne lampy bakteriobójcze, wysokiej jakości i trwałe. Spełniające swoje zadanie w 100%. Zwłaszcza w obecnych czasach pandemii bezpieczeństwo i wszelkie środki ochrony są bardzo ważne.
Maryśkam

Re: Lampa bakteriobójcza

Post autor: Maryśkam »

Witam. lampy wirusobójcze od Bestlighting https://sklep.bestlighting.pl/pl/p/Lamp ... N-FLOW/784 są niezwykle skuteczne. Używamy jej do dezynfekcji pomieszczeń i przedmiotów w naszym biurze po całym dniu pracy. Musisz pamiętać, żeby przestrzegać reguł użytkowania ponieważ mogą być niebezpieczne dla oczu i skóry.
ODPOWIEDZ