lokal na wesele

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jamka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

lokal na wesele

Post autor: jamka »

Wesele to wielkie wydarzenie. Lokal, w którym odbędzie się przyjęcie, powinien spełniać oczekiwania gości pod każdym względem. Osobiście bardzo sobie cenię Restaurację Akademia. Jest to najbardziej rozchwytywany lokal w Warszawie i posiada specjalne oferty dedykowane rodzinnym imprezom. Już wiele razy z takiej korzystałam, dlatego polecam wam to wyjątkowe miejsce.
Awatar użytkownika
STOPglutenowi
Posty: 29
Rejestracja: 17 sty 2019, 9:19

Re: lokal na wesele

Post autor: STOPglutenowi »

Zgadzam się, wesele to wielkie wydarzenie i żeby znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy trzeba się natrudzić. Ten katalog znacznie ułatwia sprawę: https://cozweselem.pl/ . Pomaga znaleźć salę weselną, ekipę do nakręcania filmów, Dj-a i tak dalej :) Polecam serdecznie!
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: lokal na wesele

Post autor: Kasia »

A jak Waszym zdaniem powinna wyglądać taka wymarzona dekoracja sali weselnej? Jak Wy to widzicie? Jakie są Wasze preferencje? Gdzie Wy kupowaliście artykuły dekoracyjne na taką salę?
ODPOWIEDZ