Meble orientalne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Padre
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2019, 11:59

Meble orientalne

Post autor: Padre »

Długo szukałem czegoś dobrego w tym zakresie. Ostatecznie zdecydowałem się na meble orientalne kalamantan . Na żywi wyglądają jeszcze piękniej.
Kobieta jest wielbłądem, który ułatwia mężczyźnie przejście przez pustynię życia.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Meble orientalne

Post autor: mikimaki »

A co dokładnie rozumiesz przez orientalne? Bo to takie nietypowe stwierdzenie, nigdy się jeszcze nie spotkałam :) ja znowu lubię takie meble industrialne - https://woodea.pl/ ten styl bardzo mi się podoba i wydaje mi się tez dość uniwersalny. Można go naprawdę dopasować do wielu aranżacji - ja to mogłabym mieć każde pomieszczenie w tym stylu urządzone.
Awatar użytkownika
miro91z
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2019, 11:03

Re: Meble orientalne

Post autor: miro91z »

Takie czy takie meble - równie dobrze wyglądają
internet Wrocław
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Meble orientalne

Post autor: iwika »

Każdy z nas lubi inny rodzaj mebli - orientalne, industrialne, a ja z kolei lubię nowoczesne. Na https://aurameble.pl/32-komody kupiłam oryginalną, ale pasującą do mojego salonu komodę. Ale na tej stronie są dostępne też meble nieco bardziej tradycyjne. I myślę, że wybór jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Meble orientalne

Post autor: Kasia »

Ja ostatnio rozglądałam się za jakimiś ładnymi meblami do garderoby w moim domu i udało mi się trafić na dość ciekawą ofertę na stronie https://sklepabcmeble.pl/426-meble-do-garderoby. Jak sądzicie, warto tam takie meble zamówić?
Awatar użytkownika
Lana Winters
Posty: 68
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:15

Re: Meble orientalne

Post autor: Lana Winters »

Jeśli potrzebuje ktoś dla siebie jakichś interesujących mebli, to polecam zerknąć sobie na stronę https://www.mebelki.pl, bo wybór jest całkiem spory. Bez względu na to, jaki styl preferujecie, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

;)
ODPOWIEDZ