Na wczasy odchudzające w górach?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Baśka

Na wczasy odchudzające w górach?

Post autor: Baśka »

Wybralibyście się na wczasy odchudzające w górach?
Znalazłam na stronie Instytutu Zdrowia Sofra, dokładnie tutaj: https://sofra.com.pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/
oferte wyjazdu do ich ośrodka w Karpaczu, na wczasy połączone z odchudzaniem dieta i wyrabianiem dobrych nawyków żywieniowych i tak się właśnie zastanawiam czy to nie jest fajny pomysł i na to, żeby wypocząc z dala od rodzinki i na jednoczesne popracowanie nad sobą, sylwetką itd.

jak myślicie? warto?
bavuś

Re: Na wczasy odchudzające w górach?

Post autor: bavuś »

Widzę, że nie tylko ja chcę się dowiedzieć, jak byc zdrowym i szczuplym . Coraz więcej osób interesuje się tym tematem, co dla mnie jest świetne, bo tak naprawdę to my musimy sprawić, że nasz wygląd będzie dobry. Czasem wiele zależy od genów, ale i nawet piękne geny można zepsuć złą dietą, albo mało intensywnym ruchem.
mrówka

Re: Na wczasy odchudzające w górach?

Post autor: mrówka »

Ja to ta w górach to niepewnie się czuję, ale taki apartament w Krynicy-Zdrój może i bym sobie wykupiła. Wiecie, jak jest, człowiek już ma dość siedzenia w domu, a zawsze miasta zdrojowe miały dobre opinie. Kto wie, co mogłabym tam robić. A jak patrzę na zdjęcia, to terenem jestem zachwycona. Na pewno latem i zimą jest tam pięknie. A chodzenie po tych górkach to dopiero odchudzanie ;) .
ODPOWIEDZ