Nowa firma a ksiegowość

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Czaplinka
Posty: 30
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:36

Nowa firma a ksiegowość

Post autor: Czaplinka »

Hej kobietki! Chciałabym założyć własną firmę ale za bardzo nie znam się na tematyce rachunkowości. Z tego powodu chciałabym skorzystać z oferty biura rachunkowego, które bardzo polecali moi znajomi: https://podatki-saldo.pl/ . Znajomi rozkręcili swoją firmę ponad rok temu właśnie dzięki radom Pań z tego biura. Osoby tam pracujące mają duże doświadczenie i chętnie służą pomocą. A Wy korzystaliście kiedyś z oferty biura rachunkowego? Jakie macie doświadczenia?
Awatar użytkownika
Kiki
Posty: 39
Rejestracja: 21 sty 2019, 10:09

Re: Nowa firma a ksiegowość

Post autor: Kiki »

Hmm polecam Ci skorzystać z oferty https://ksiegowa-halinow.pl/ . Nie mam zbyt dużego doświadczenia w księgowości, ale znajomi właśnie tą księgową mi polecali. Co do tego biura rachunkowego co podałaś to nie mam pewności.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Nowa firma a ksiegowość

Post autor: DAMKA »

Jeśli lubicie być na bieżąco, a w takich tematach wręcz trzeba, to warto zajrzeć na tego bloga https://www.szkola-ryzyka.pl/ . Tutaj znajdziecie różne artykuły o tematyce podatkowej, prowadzenia księgowości, można się wielu rzeczy dowiedzieć. Sposób w jaki są napisane te artykuły jest bardzo przystępny. Zajrzyjcie tam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Nowa firma a ksiegowość

Post autor: Kasia »

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że prowadzenie księgowości w firmie można sobie bardzo uprościć, a nawet ograniczyć koszty z tym związane. Sposobów jest mnóstwo, można na przykład zdecydować się na wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów od firmy http://www.primesoft.pl/. Dzięki temu różne procesy w Waszych firmach będą zachodziły szybciej i sprawniej, zwłaszcza procesy księgowe.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Nowa firma a ksiegowość

Post autor: Titana »

Biur księgowych nie brakuje, na pewno trzeba było się rozeznać wśród ofert i opinii.
ODPOWIEDZ