noże kuchenne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
klemens-86
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2022, 19:52

noże kuchenne

Post autor: klemens-86 »

Kochani, czy możecie polecić mi jakieś fajne noże kuchenne? Wiem, że każdy lubi coś innego w tym temacie. Ja na przykład nie lubię gdy noże są zbyt ciężkie albo zbyt lekkie. Nie przepadam też za używaniem noża szefa - wolę kształt Santoku. Ale jakiej firmy noże są naprawdę fajne? Chodzi o jakość i trwałość. Nie przekonują mnie do siebie noże ceramiczne.
nadia333

Re: noże kuchenne

Post autor: nadia333 »

Ja bardzo porządne i wygodne w użyciu noże kuchenne kupiłam w sklepie RECUCINA. Zafundowałam sobie zestaw firmy Shin Kyocera. Są to noże ceramiczne - cztery, różnej wielkości. Jestem przekonana, że w ofercie RECUCINA i Ty znalazłabyś takie, które by Ci odpowiadały, bo widziałam tu też noże Santku, tej samej marki o której wspomniałam powyżej ( Shin Kyocera). Nie za lekkie, nie za ciężkie z komfortowo wyprofilowaną rękojeścią, o uniwersalnym zastosowaniu:)
ODPOWIEDZ