OC

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

OC

Post autor: krosant »

Cześć! Szukam obecnie dla siebie nowego ubezpieczenia OC. Mozecie mi coś polecić, sprawdzonego przez was? I najlepiej taniego.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: OC

Post autor: filista »

Za mało informacji podajesz by coś konkretnego polecić, bo wiele zależy od tego ile masz lat, jak długo masz prawko i chociażby jakie masz auto.. wiesz co, najlepiej zgłoś się do nich - https://beesafe.pl/ . Kolega mi mówił, że oferują kompleksowe usługi dla kierowców samochodu. Pomagają w wyborze ubezpieczenia OC, ale także wszelkich dodatkowych ubezpieczeń jakbyś się zdecydowała. Jest także możliwość zlecenia dodatkowych czynności jak chociażby przegląd techniczny auta czy oddanie do naprawy - w zasadzie by zadbać o samochód nie trzeba w ogóle z domu wychodzić
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: OC

Post autor: Kamilla36 »

Chociaż w Polsce ubezpieczenia są obowiązkowe, to są też bardzo drogie, więc moment opłacenia składki jest zawsze przykry. Prawda jednak jest taka, że można źle szukać ofert OC. Najlepiej przed podpisaniem nowej umowy OC zajrzeć na stronę: https://rankomat.pl/tanie-oc . Tutaj fajnie jest wszystko wyjaśnione, opisane, a dodatkowo można wyliczyć dla siebie składki i porównać oferty między sobą tak, aby móc na pewno wybrać najkorzystniejszą. Dzięki takiemu rozwiązaniu na pewno sporo zaoszczędzicie na ubezpieczeniu, więc polecam.
pykka

Re: OC

Post autor: pykka »

Jeśli szukasz wiarygodnej strony do porównywania polis ubezpieczeniowych, polecam sprawdzić https://inszury.pl/. To świetna platforma, która specjalizuje się w porównywaniu ubezpieczeń i pozwala błyskawicznie znaleźć najlepsze oferty.
ODPOWIEDZ