Odkomarzanie Warszawa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Hermina1974
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 15:06

Odkomarzanie Warszawa

Post autor: Hermina1974 »

Znacie jakichś specjalistów od oprysków na komary z Warszawy lub okolic? Od dawna walczę z tą plagą i zupełnie nic nie pomaga. Może z pomocą fachowców w końcu uda mi się odetchnąć z ulgą.
Awatar użytkownika
adriana-95
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2020, 0:39

Re: Odkomarzanie Warszawa

Post autor: adriana-95 »

Ja od kilku sezonów korzystam z usług firmy bijkomara.pl i bardzo sobie ich chwalę za skuteczność i profesjonalne podejście. Wiem, jakie komary bywają uciążliwe, więc polecam skontaktować się z tą firmą, a zobaczysz, że jest sposób, aby się tej plagi pozbyć :)
atośka

Re: Odkomarzanie Warszawa

Post autor: atośka »

Hermina1974 pisze: ↑10 wrz 2020, 8:28 Znacie jakichś specjalistów od oprysków na komary z Warszawy lub okolic? Od dawna walczę z tą plagą i zupełnie nic nie pomaga. Może z pomocą fachowców w końcu uda mi się odetchnąć z ulgą.
Tak! Z czystym sumieniem mogę polecić Ci Green Style z Warszawy http://greenstyle.com.pl/odkomarzanie-warszawa/ korzystamy z ich usług od lat.
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: Odkomarzanie Warszawa

Post autor: eragon »

Hermina1974 pisze: ↑10 wrz 2020, 8:28 Od dawna walczę z tą plagą i zupełnie nic nie pomaga. Może z pomocą fachowców w końcu uda mi się odetchnąć z ulgą.
Samemu to w sumie trudno walczyć z komarami bo trzeba mieć do tego odpowiednie środki. U mnie odkomarzanie Katowice całkowicie zdało egzamin, teraz nie mamy już takiego problemu z komarami jak wcześniej.
ODPOWIEDZ