Odpoczynek w domu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 46
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:53

Odpoczynek w domu

Post autor: deborah »

Hej, jak lubicie spędzać wolny czas? Ja niedawno zaczęłam uprawiać jogę, a wieczorami robię sobie domowe spa. Polecam każdemu taką formę relaksu.
liluś

Re: Odpoczynek w domu

Post autor: liluś »

Najchętniej odpoczywam w domu przy czytaniu książek , to mnie relaksuje i odpręża. Teraz przerabiam powieść pt " Policjanci. Bez munduru " która zamówiłam w tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/autor/katarzyna-puzynska . "Policjanci. Bez munduru" to zbiór rozmów z policjantami, którzy postanowili zdradzić tajniki swojej pracy i opowiedzieć o najbrutalniejszych śledztwach.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Odpoczynek w domu

Post autor: ragatara »

Na vod https://www.ogladaj.to/ są dostępne darmowe filmy i seriale online, myślę, że na pewno Ci coś wpadnie w oko i sobie doglądniesz. Według mnie nie ma lepszej strony od tej, ja non sto z niej korzystam i jestem bardzo zadowolona, nie zamienię jej na inną
homeś

Re: Odpoczynek w domu

Post autor: homeś »

Każdemu z nas potrzebny jest odpoczynek. Sama uwielbiam tą chwile ciszy tylko dla siebie. W takim momencie korzystam z darmowej stronki vod https://www.ogladaj.to/ i nadrabiam zaległości kinowe. Jest darmowa więc bez problemu zobaczysz to na co masz ochotę.
Awatar użytkownika
jorti
Posty: 164
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:55

Re: Odpoczynek w domu

Post autor: jorti »

Chętnie spędzam czas wolny w domu, w nim czuje się najlepiej i odpoczywam. Jeśli chodzi o to co wtedy robię, to często czytam książki. Ostatnio przeczytałem fantasy "Bardziej fiction niż science" Przybyłowskiej Małgorzaty https://wydawnictwopoligraf.pl/1504/prz ... ience.html i mimo, że nie byłem co do tej książki przekonany, to w trakcie bardzo mi się spodobała.
Agnieszka_1

Re: Odpoczynek w domu

Post autor: Agnieszka_1 »

Odpoczywając w domu z dziećmi, czerpię ogromną radość z czytania książek razem z nimi. Ostatnio przeczytaliśmy "Jednorożce. Zagadkowy zawrót głowy" autorstwa Elżbiety Korolkiewicz. Ta książka, pełna magii i przygód, idealnie wpasowała się w nasze domowe czytanie. Opowieść o jednorożcach i tajemniczych przygodach, które na nich czekają, zafascynowała nas wszystkich, dostarczając nie tylko rozrywki, ale i cennych lekcji o przyjaźni, odwadze oraz odkrywaniu nieznanego. To wspaniała lektura, która może sprawić, że wspólne chwile z książką staną się jeszcze bardziej magiczne. :D
ODPOWIEDZ