Odszkodowanie po wypadku drogowym

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Leokadia_78
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2020, 7:50

Odszkodowanie po wypadku drogowym

Post autor: Leokadia_78 »

Cześć! Dziewczyny, czy któraś z was ubiegała się może o odszkodowanie po wypadku drogowym? Słyszałam, że bywa z tym różnie, a konkretnie czasami trudno jest dogadać się z ubezpieczycielem i otrzymać odpowiednią rekompensatę. Myślicie, że warto w takim razie korzystać z usług kancelarii odszkodowawczych?
Stanisław

Re: Odszkodowanie po wypadku drogowym

Post autor: Stanisław »

Wystarczy się tylko rozejrzeć dookoła i widzimy ile jest wypadków samochodowych. Często dochodzi do wypadku a sprawca ucieka z miejsca zdarzenia, polecam Wam odszkodowanie , wystarczy się skontaktować i wyjaśnią co robić gdy sprawca wypadki jest nieznany lub nie posiada OC.
Kamilllą

Re: Odszkodowanie po wypadku drogowym

Post autor: Kamilllą »

Jeżeli jesteśmy w temacie odszkodowań to polecam zapoznać się z oferta tej firmy PRZEDSIĘBIORSTWO SZACOWANIA z Bydgoszczy https://www.doplatydooc.com.pl/kontakt . Firma zajmie się kompleksowo odzyskiwaniem odszkodowań OC dla ofiar wypadków drogowych, w pracy, czy rolnictwie.
KarinaŻ

Re: Odszkodowanie po wypadku drogowym

Post autor: KarinaŻ »

Otrzymałam odszkodowanie po wypadku drogowym dość szybko od ubezpieczyciela niestety nie była to kwota zaniżona. Dlatego też nawiązałam współpracę z Kancelarią Prawną Fenix https://kancelariafenix.pl/uslugi/odszkodowania/, która w moim imieniu złożyła odwołanie. Finał sprawy zadowalający gdyż ubezpieczyciel wypłacił mi należną kwotę. Sama nie dałabym rady tego załatwić tak fachowo i szybko.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Odszkodowanie po wypadku drogowym

Post autor: Karolinka22 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakosci porade prawną? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... owan-w-uk/ Co sądzicie? Co jesli wypadek wydarzyl sie w UK? Chętnie poznam wasze opinie.
MajkaŚcisło

Re: Odszkodowanie po wypadku drogowym

Post autor: MajkaŚcisło »

@Leokadia_78, samej wiele nie da się zdziałać. Odszkodowania komunikacyjne i problemy z nimi związane to temat rzeka. Za dużo się naczytałam i za dużo moich znajomych miało problemy z uzyskaniem odpowiedniej wyceny szkody, że gdy i mnie się niestety przydarzył wypadek, zdecydowałam się na skorzystanie z usług polecanej kancelarii odszkodowawczej. Nie musiałam praktycznie niczym się przejmować - wszystko zrobili za mnie. Jak będziesz chcieć to daj znać, prześlę Ci na nich namiary.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Odszkodowanie po wypadku drogowym

Post autor: Karolinka22 »

A korzystaliście może z pomocy firm odszkodowawczych po wypadkach? Zastanawiam się na jakich zasadach działają i jaką maja skuteczność? Myślę o podjęciu współpracy z taką firmą https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... -wiedziec/. Do zdarzenia doszło na drodze w UK i nie jestem w stanie sama zawalczyć o odszkodowanie, ponieważ tam prawo jest zupełnie inne niż u nas. Jak myślicie, warto?
bewala

Re: Odszkodowanie po wypadku drogowym

Post autor: bewala »

MajkaŚcisło pisze: ↑06 paź 2021, 10:28 @Leokadia_78, samej wiele nie da się zdziałać. Odszkodowania komunikacyjne i problemy z nimi związane to temat rzeka. Za dużo się naczytałam i za dużo moich znajomych miało problemy z uzyskaniem odpowiedniej wyceny szkody, że gdy i mnie się niestety przydarzył wypadek, zdecydowałam się na skorzystanie z usług polecanej kancelarii odszkodowawczej. Nie musiałam praktycznie niczym się przejmować - wszystko zrobili za mnie. Jak będziesz chcieć to daj znać, prześlę Ci na nich namiary.
Wiele osób zastanawia się jak zdobyć prawo jazdy , ale nie ma tu większego problemu. Trzeba po prostu sprawdzać nowości i dbać o siebie. Mam na myśli oczywiście podpowiedz i w sieci. To Wam sporo da, to na pewno.
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Odszkodowanie po wypadku drogowym

Post autor: lemina »

Po wypadku drogowym ubezpieczyciel ma obowiązek wypłacić nam odszkodowanie, jednak warto pamiętać, że np. za potrącenie rowerzysty odszkodowanie może zostać sporo zaniżone, dlatego warto się skontaktować z firmą, która pomoże nam w tej kwestii. Mnie wypadek na rowerze przydarzył się dokładnie rok temu i z ubezpieczenia dostałam 3000 złotych, a należała mi się co najmniej trzykrotnie wyższa kwota. Firma AP Odszkodowania z Częstochowy pomogła mi odzyskać pieniądze i dzięki nim wróciłam do zdrowia.
ODPOWIEDZ