Odszkodowanie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

Odszkodowanie

Post autor: Chloe88 »

Cześć. Szukam jakiejś dobrej kancelarii w Warszawie, która zajmuje się odszkodowaniami po wypadku. Chodzi tutaj o zadośćuczynienie i zwrot kosztów leczenia. Miałam wypadek, a sprawca nie bardzo się kwapił by pomóc choć sie deklarował. Znalazłam taką kancelarię https://jrkancelaria.pl Korzystał ktoś może z pomocy tej kancelarii ?
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Odszkodowanie

Post autor: patra »

Nie, ja akurat korzystałam z pomocy tej https://kancelariaae.pl/ kancelarii odszkodowawczej i jestem zadowolona z ich usług, tym bardziej że wynagrodzenie pobierają dopiero po załatwieniu sprawy a to bardzo uczciwe podejście do klienta
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Odszkodowanie

Post autor: nerwa »

Jeśli chodzi o Warszawę to zerknij sobie na tą https://funduszodszkodowan.pl/odszkodowania-warszawa/ stronę, zgłoś się do funduszu odszkodowań wypełniając formularz kontaktowy i czekaj na swoje pieniądze :) Sprawa jest bardzo prosta :)
Awatar użytkownika
mesa
Posty: 23
Rejestracja: 14 kwie 2019, 16:57

Re: Odszkodowanie

Post autor: mesa »

Może adwokat Migas mógłby pomóc w twojej sytuacji? Zobacz sobie na jego stronę internetową http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php tutaj masz cały zakres usług jaki oferuje. Na pewno warto znależć dobrego prawnika bo sprawy o odszkodowanie często są bardzo trudne do przeprowadzenia.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 46
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:07

Re: Odszkodowanie

Post autor: Majkaaa »

Ja mogę polecić radcę prawnego Pana Karola Wieczorskiego. Myślę, że warto zasięgnąć jego opinii. To były sędzia, który orzekał w takich właśnie sprawach więc na pewno będzie wiedział co robić.
Awatar użytkownika
JuliaBed
Posty: 49
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:52

Re: Odszkodowanie

Post autor: JuliaBed »

Majkaaa pisze: ↑23 paź 2019, 17:21 Ja mogę polecić radcę prawnego Pana Karola Wieczorskiego. Myślę, że warto zasięgnąć jego opinii. To były sędzia, który orzekał w takich właśnie sprawach więc na pewno będzie wiedział co robić.
Również mogę się podpisać pod Panem Wieczorskim. Duże doświadczenie i ogromna wiedza, zna się na rzeczy i każdego swojego klienta traktuje poważnie.
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: Odszkodowanie

Post autor: wiktorwektor »

W sprawach o odszkodowanie mogę polecić także Monika Kitscha-Kwasiborska. Pani Adwokat specjalizuje się zarówno w odszkodowania po wypadkach, błędach lekarskich jak i wypadkach w pracy. Często warto powalczyć o wyższe kwoty które pozwolą pokryć wszystkie poniesione koszty w należyty sposób, przyda się w tym właśnie wsparcie i wiedza takich adwokatów.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2019, 14:15

Re: Odszkodowanie

Post autor: Amela22 »

Nam Pan Wieczorski pomagał w sprawie spadkowej i też byliśmy bardzo zadowoleni z jego pomocy. Konkretny i doświadczony, widać, że zna się na rzeczy.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Odszkodowanie

Post autor: elzbieta »

A wiecie, że w UK można się domagać odszkodowania za źle wykonany makijaż permanentny. Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... kodowanie/ możecie zgłębić ten temat. Jest to ciekawy artykuł zarówno dla klientek salonów, gdzie wykonywany jest taki zabieg, jak również dla właścicielek takich salonów, które muszą wziąć odpowiedzialność za swoich pracowników.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 27 cze 2019, 14:11

Re: Odszkodowanie

Post autor: Olkka »

Amela22 pisze: ↑25 gru 2019, 19:19 Nam Pan Wieczorski pomagał w sprawie spadkowej i też byliśmy bardzo zadowoleni z jego pomocy. Konkretny i doświadczony, widać, że zna się na rzeczy.
Wcale mnie to nie dziwi:) Z tego co wiem. to Pan Karol zajmuje się postępowaniami nieprocesowymi, nam akurat pomagał przy podziale spadku- bardzo profesjonalnie i konkretnie.
Awatar użytkownika
karina78
Posty: 29
Rejestracja: 31 sty 2019, 22:18

Re: Odszkodowanie

Post autor: karina78 »

Jeśli zamierzacie się starać o odszkodowanie w UK, to na tej stronie https://wypadek-w-pracy.uk/porady-prawn ... anie-w-uk/ jest ciekawy artykuł na ten temat. Można się tam dowiedzieć jak długo się czeka na takie odszkodowanie. Myślę, że takie informacje mogą okazać się niezwykle pomocne i przydatne w różnych sytuacjach.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Odszkodowanie

Post autor: DAMKA »

Najlepiej jak się nic złego nie wydarzy, ale wiadomo wypadki chodzą po ludziach. Dlatego jeśli coś się nam przytrafi to odszkodowanie jest bardzo ważną sprawą. Lepiej polegać na takich kancelariach jak Eventum, którzy specjalizują się m.in. w odszkodowaniach z tytułu zdarzeń komunikacyjnych. Mają wiedzę, doświadczenie, zawsze starają się uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie czy zadośćuczynienie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Odszkodowanie

Post autor: kozi44 »

Według mnie nie ma co godzić się od razu na kwotę zaproponowaną przez ubezpieczyciela. Z reguły są one zaniżane i tylko z pomocą takiej https://wieksze-odszkodowanie.pl/ doświadczonej kancelarii możecie wywalczyć to co wam się na prawdę należy czyli nawet kilka razy wyższą wypłatę.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Odszkodowanie

Post autor: mila87 »

Niektóre sytuacje wymagają szczególnego potraktowania. Kiedy strasz się o zadośćuczynienie za śmierć w wypadku bliskiej Ci osoby, na pewno masz w sobie wiele mocji i chcesz załatwić wszystkie formalności jak najszybciej. Na samym początku polecam zajrzeć na stronę https://kancelariaprobono.pl/odszkodowa ... w-wypadku/ i przeczytać wszystkie ważne wątki, które zostały tam uwzględnione, aby poznać najważniejsze kwestie.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 42
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09

Re: Odszkodowanie

Post autor: anulka30 »

Odszkodowanie to szeroka tematyka. W ostatnich czasach dużo słychać o błędach w medycynie i odszkodowaniach tego typu. Widziałam ciekawe propozycje opisane na ten temat na https://www.eventum.com.pl/oferta/odszk ... -lekarski/ . Zadośćuczynienie za błędy medyczne to ważna sprawa i nie warto odkładać takich rzeczy.
Awatar użytkownika
Precela
Posty: 33
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:30

Re: Odszkodowanie

Post autor: Precela »

Warto walczyć o swoje, próbować odzyskać wasze należności. Postawcie na pomoc adwokatów, na pewno ta się świetnie sprawdzi. Z tego co widziałam to w kancelarii http://adwokat-nawojski.pl powinni wam pomóc. Sprawdźcie sobie ich szeroki zakres pomocy prawnej
Óla22

Re: Odszkodowanie

Post autor: Óla22 »

Ja starałam się akurat o odszkodowanie jako osoba represjonowana w czasach komunizmu a dokładniej zostałam niesłusznie skazana. Otrzymałam odszkodowanie dzięki panu mecenasowi Mariuszowi Olężałkowi.
ryśka

Re: Odszkodowanie

Post autor: ryśka »

Jeśli nie wiecie o jakie odszkodowanie możecie się starać po wypadku w UK, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... owan-w-uk/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych porad w tym zakresie. Poczytajcie sobie na ten temat. Jeśli sądzicie, że nie dacie sami rady walczyć, to warto o pomoc poprosić specjalistyczną firmę.
RafałŻ

Re: Odszkodowanie

Post autor: RafałŻ »

Jesli macie problem z odzyskaniem odszkodowań to najlepszą firmą jaką mogę Wam polecić jest https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodo ... szkodowan/
Maruś

Re: Odszkodowanie

Post autor: Maruś »

W razie problemów z odzyskiwaniem odszkodowania - zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w dochodzeniu roszczeń https://www.take-care.com.pl/. Analiza i weryfikacja odszkodowania jest u nas darmowa i niezobowiązująca. Obsługujemy klientów z całej Polski.
ODPOWIEDZ