Odzież medyczna

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Gabi8
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:54

Odzież medyczna

Post autor: Gabi8 »

Zależy mi naprawdę na dobrej jakości odzieży medycznej dla mnie i dla moich pracowników. Prowadzę niewielką klinikę medycyny, ale zależy mi na dobrym wyglądzie. Gdzie zamawiacie swoje uniformy?
Awatar użytkownika
Pola9
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:37

Re: Odzież medyczna

Post autor: Pola9 »

A sprawdzałaś na http://zender.com.pl/branza/ ? Słyszałam, że mają tam naprawdę bardzo fajną odzież roboczą. Super, że zdecydowałaś się zapewnić swoim pracownikom strój do pracy. Dzięki temu na pewno będziecie wyglądać profesjonalnie. Zwróć tylko uwagę na jakość i materiał, to niezwykle istotne. Chcesz przecież, żeby ubrania służyły Ci przez długi okres czasu.
Awatar użytkownika
Zuzka
Posty: 15
Rejestracja: 03 sty 2020, 8:51

Re: Odzież medyczna

Post autor: Zuzka »

Obecnie wybór odzieży medycznej jest tak duży, że ciężko jest zdecydować się na konkretny fason czy kolor. Jednolity strój dla całego personelu sprawia, że placówka prezentuje się bardzo profesjonalnie, dlatego warto zainwestować w odpowiedniej jakości ubrania. Na stronie https://www.uniformix.pl/pol_m_Odziez-m ... A-118.html dostępne są ubrania medyczne, które zapewnią nie tylko komfort pracy, ale również nienaganną prezencję.
Awatar użytkownika
Emma
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2020, 11:37

Re: Odzież medyczna

Post autor: Emma »

Moim zdaniem warto zainwestować w odzież medyczną wysokiej jakości. Dzięki temu będziemy czuć się nie tylko komfortowo, ale też swobodnie i modnie.
Neluś

Re: Odzież medyczna

Post autor: Neluś »

Poszukuje sklep ubrania medyczne. Czy możecie polecić jakiś dobry sklep z odzieżą medyczną wysokiej jakości? Najlepiej jakby to był producent. Do tej pory znalazłam producenta Redar. Czy znacie tą firmę?
Neluś

Re: Odzież medyczna

Post autor: Neluś »

Poszukuje sklep ubrania medyczne. Czy możecie polecić jakiś dobry sklep z odzieżą medyczną wysokiej jakości? Najlepiej jakby to był producent. Do tej pory znalazłam producenta Redar. Czy znacie tą firmę? https://redaruniformy.pl/
Bórysiek

Re: Odzież medyczna

Post autor: Bórysiek »

Ja ostatni na pryktyki do szpitala kupiłam sobie komplet odzieży medycznej medhoodie. Jakość materiału na plus. Do tego bardzo fajne i pojemne kieszenie. Pamiętam, że jak pierwszego dnia przyszłam to moje koleżanki od razu skomentowały komplet i powiedziały, że jest naprawdę bardzo fajny. Co z resztą zrobiły, kupując sobie podobne już w następnym tygodniu praktyk.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Odzież medyczna

Post autor: iwika »

Myślę, że oprócz typowej odzieży warto również zatroszczyć się o odzież ochronną. To teraz bardzo ważny element wyposażenie każdej osoby, która pracuje w sektorze medycznym. Na rynku jest coraz więcej sklepów, która oferują takie elementy odzieży ochronnej. Tu https://www.medicamask.pl/ochraniacze-na-buty mają certyfikowane ochraniacze ochronne na buty. Warto rzucić okiem.
ODPOWIEDZ