Opieka dla seniora

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Aniela-80
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2021, 3:47

Opieka dla seniora

Post autor: Aniela-80 »

W jakiej formie opieka nad seniorem Łódź jest według was najlepsza? Niektórzy zatrudniają opiekunki, inni szukają miejsc w domach spokojnej starości, a wy, na co byście się zdecydowali? Według mnie taka opieka powinna być kompleksowa, więc nie można powierzyć jej byle komu.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Opieka dla seniora

Post autor: Gretta »

Można oczywiście samemu, w domu zaopiekować się seniorem, no ale najwięcej zależy od tego w jakim stanie będzie osoba starsza, pewnie nie raz to was przerośnie. Można też i wynająć pielęgniarkę, która będzie do was przychodzić, no albo zdecydować się na dom seniora. Zobaczcie sobie też i propozycje od https://esklep.brandvital.eu/aparat-slu ... 3,418,4728 W tym sklepie internetowym znalazłam aparaty słuchowe, też i wiele innych pomocy medycznych.
Lesiana

Re: Opieka dla seniora

Post autor: Lesiana »

Wiecie co, bardzo dobrze, że piszecie o tym, że są dobre domy opieki dla seniorów. Bo w tym momencie opiekuję się jeszcze babcią sama, ale wiadomo, ze różnie może się zdarzyć. Kupuję dla niej w DOZie nutridrinki Fresubin i powiem Wam, że w momencie, kiedy babcia nie ma apetytu, sprawdzają się naprawdę bardzo dobrze. Niewielka porcja, a idealnie zbilansowane.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Opieka dla seniora

Post autor: Kasia »

Może się również okazać, że będzie Wam potrzebna profesjonalna pomoc pielęgniarska do domu. Z tego, co wiem, to taką pomoc można zamówić na przykład na stronie internetowej https://pogotowie-pielegniarskie.pl/pom ... ka-w-domu/. W razie potrzeby polecam skorzystać ;)
Jonko

Re: Opieka dla seniora

Post autor: Jonko »

Lesiana pisze: ↑11 paź 2021, 23:54 Wiecie co, bardzo dobrze, że piszecie o tym, że są dobre domy opieki dla seniorów. Bo w tym momencie opiekuję się jeszcze babcią sama, ale wiadomo, ze różnie może się zdarzyć. Kupuję dla niej w DOZie nutridrinki Fresubin i powiem Wam, że w momencie, kiedy babcia nie ma apetytu, sprawdzają się naprawdę bardzo dobrze. Niewielka porcja, a idealnie zbilansowane.
Czy ten nutridrinki z DOZu, o którym piszesz będzie odpowiedni dla osoby chorującej na wątrobę?
ODPOWIEDZ